plasma-workspace - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
az: %2 üçün %1 axtarmaq

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
az: :q: sorğusu ilə Veb bələdçidə "%1" açır.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
az: "DuckDuckGo bang" sintaksisi ilə axtarmaq

en: Search in private window
az: Şəxsi pəncərədə axtarmaq

en: Search in incognito window
az: Gizli pəncərədə axtarmaq
