plasma-workspace - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Open Containing Folder
az: Faylın yeri

[ctx: Audio files; translate this as a plural noun in languages with a plural form of the word]
en: Audio
az: Səs

en: Images
az: Şəkillər

en: Videos
az: Videolar

en: Spreadsheets
az: Elekrton cədvəl

en: Presentations
az: Təqdimatlar

en: Folders
az: Qovluqlar

en: Documents
az: Sənədlər

en: Archives
az: Arxivlər

en: Texts
az: Mətnlər

en: Files
az: Fayllar
