plasma-workspace - en to az translation catalogue (810 entries)

[ctx: weather condition]
en: clear
az: aydın

[ctx: weather condition]
en: clear intervals
az: müvəqqəti aydın

[ctx: weather condition]
en: clear sky
az: açıq səma

[ctx: weather condition]
en: cloudy
az: buludlu

[ctx: weather condition]
en: cloudy with hail
az: buludlu, dolu

[ctx: weather condition]
en: cloudy with heavy snow
az: güclü qarla buludlu

[ctx: weather condition]
en: cloudy with light snow
az: zəif qarla buludlu

[ctx: weather condition]
en: cloudy with sleet
az: sulu qarla buludlu

[ctx: weather condition]
en: drizzle
az: çiskin

[ctx: weather condition]
en: fog
az: duman

[ctx: weather condition]
en: foggy
az: dumanlı

[ctx: weather condition]
en: grey cloud
az: boz-buludlu

[ctx: weather condition]
en: hail
az: dolu

[ctx: weather condition]
en: hail shower
az: dolu yağışı

[ctx: weather condition]
en: hail showers
az: dolu leysan

[ctx: weather condition]
en: hazy
az: çənli

[ctx: weather condition]
en: heavy rain
az: güclü yağış

[ctx: weather condition]
en: heavy rain shower
az: sağanaq yağış

[ctx: weather condition]
en: heavy rain showers
az: güclü sağanaq yağış

[ctx: weather condition]
en: heavy shower
az: sağanaq

[ctx: weather condition]
en: heavy showers
az: güclü leysan

[ctx: weather condition]
en: heavy snow
az: güclü qar

[ctx: weather condition]
en: heavy snow shower
az: şiddətli qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: heavy snow showers
az: sağanaq qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: light cloud
az: az buludlu

[ctx: weather condition]
en: light rain
az: yüngül yağış

[ctx: weather condition]
en: light rain shower
az: yüngül çiskili yağış

[ctx: weather condition]
en: light rain showers
az: yüngül yağış

[ctx: weather condition]
en: light shower
az: yüngül duş

[ctx: weather condition]
en: light showers
az: yüngül duş

[ctx: weather condition]
en: light snow
az: zəif qar

[ctx: weather condition]
en: light snow shower
az: yüngül qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: light snow showers
az: yüngül qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: mist
az: çən

[ctx: weather condition]
en: misty
az: çənli

[ctx: weather condition]
en: N/A
az: M/D

[ctx: weather condition]
en: na
az: m/d

[ctx: weather condition]
en: partly cloudy
az: qismən buludlu

[ctx: weather condition]
en: sandstorm
az: qum fırtınası

[ctx: weather condition]
en: sleet
az: sulu qar

[ctx: weather condition]
en: sleet shower
az: qarla qarışıq yağış

[ctx: weather condition]
en: sleet showers
az: qarla qarışıq yağış

[ctx: weather condition]
en: sunny
az: günəşli

[ctx: weather condition]
en: sunny intervals
az: fasiləli günəşli

[ctx: weather condition]
en: thick cloud
az: qalın buludlu

[ctx: weather condition]
en: thunderstorm
az: fırtına

[ctx: weather condition]
en: thundery shower
az: şimşəkli leysan

[ctx: weather condition]
en: thundery showers
az: şimşəkli leysan

[ctx: weather condition]
en: tropical storm
az: tropik fırtınası

[ctx: weather condition]
en: white cloud
az: ağ buludlu

[ctx: weather forecast]
en: clear
az: təmiz

[ctx: weather forecast]
en: clear intervals
az: fasilələrlə açıq

[ctx: weather forecast]
en: clear sky
az: açıq səma

[ctx: weather forecast]
en: cloudy
az: buludlu

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with hail
az: buludlu, dolu

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with heavy snow
az: güclü qarla buludlu

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with light snow
az: zəif qarla buludlu

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with sleet
az: sulu qarla buludlu

[ctx: weather forecast]
en: drizzle
az: çiskin

[ctx: weather forecast]
en: fog
az: duman

[ctx: weather forecast]
en: foggy
az: dumanlı

[ctx: weather forecast]
en: grey cloud
az: boz-buludlu

[ctx: weather forecast]
en: hail
az: dolu

[ctx: weather forecast]
en: hail shower
az: dolu yağışı

[ctx: weather forecast]
en: hail showers
az: dolu leysan

[ctx: weather forecast]
en: hazy
az: çənli

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain
az: güclü yağış

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain shower
az: sağanaq yağış

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain showers
az: güclü sağanaq yağış

[ctx: weather forecast]
en: heavy shower
az: sağanaq

[ctx: weather forecast]
en: heavy showers
az: güclü leysan

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow
az: güclü qar

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow shower
az: şiddətli qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow showers
az: sağanaq qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: light cloud
az: az buludlu

[ctx: weather forecast]
en: light rain
az: yüngül yağış

[ctx: weather forecast]
en: light rain shower
az: yüngül çiskili yağış

[ctx: weather forecast]
en: light rain showers
az: yüngül yağış

[ctx: weather forecast]
en: light shower
az: yüngül duş

[ctx: weather forecast]
en: light showers
az: yüngül duş

[ctx: weather forecast]
en: light snow
az: zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: light snow shower
az: yüngül qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: light snow showers
az: yüngül qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: mist
az: çən

[ctx: weather forecast]
en: misty
az: çənli

[ctx: weather forecast]
en: na
az: m/d

[ctx: weather forecast]
en: partly cloudy
az: qismən buludlu

[ctx: weather forecast]
en: sandstorm
az: qum fırtınası

[ctx: weather forecast]
en: sleet
az: sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: sleet shower
az: qarla qarışıq yağış

[ctx: weather forecast]
en: sleet showers
az: qarla qarışıq yağış

[ctx: weather forecast]
en: sunny
az: günəşli

[ctx: weather forecast]
en: sunny intervals
az: fasiləli günəşli

[ctx: weather forecast]
en: thick cloud
az: qalın buludlu

[ctx: weather forecast]
en: thunderstorm
az: fırtına

[ctx: weather forecast]
en: thundery shower
az: şimşəkli leysan

[ctx: weather forecast]
en: thundery showers
az: şimşəkli leysan

[ctx: weather forecast]
en: tropical storm
az: tropik fırtınası

[ctx: weather forecast]
en: white cloud
az: ağ buludlu

[ctx: visibility]
en: Excellent
az: Mükəmməl

[ctx: visibility]
en: Very Good
az: Çox yaxşı

[ctx: visibility]
en: Good
az: Yaxşı

[ctx: visibility]
en: Moderate
az: Mülayim

[ctx: visibility]
en: Poor
az: Pis

[ctx: visibility]
en: Very Poor
az: Çox Pis

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow
az: Qar fırtınası

[ctx: weather condition]
en: Clear
az: Təmiz

[ctx: weather condition]
en: Cloudy
az: Buludlu

[ctx: weather condition]
en: Decreasing Cloud
az: Azalan buludlu

[ctx: weather condition]
en: Distant Precipitation
az: Hissə-hissə yağışlı

[ctx: weather condition]
en: Drifting Snow
az: Qarlı külək

[ctx: weather condition]
en: Drizzle
az: Çiskin

[ctx: weather condition]
en: Dust
az: Toz

[ctx: weather condition]
en: Dust Devils
az: Toz fortınası

[ctx: weather condition]
en: Fog
az: Duman

[ctx: weather condition]
en: Fog Bank Near Station
az: Stansiyaya yaxın duman zolağı

[ctx: weather condition]
en: Fog Depositing Ice
az: Buz yaradan sis

[ctx: weather condition]
en: Fog Patches
az: Duman topaları

[ctx: weather condition]
en: Freezing drizzle
az: Dondurucu çiskin

[ctx: weather condition]
en: Freezing rain
az: Dondurucu yağış

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud
az: Bulud xortumu

[ctx: weather condition]
en: Hail
az: Dolu

[ctx: weather condition]
en: Haze
az: Zəif duman

[ctx: weather condition]
en: Heavy Blowing Snow
az: Güclü qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drifting Snow
az: Güclü qar fırtınası

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle
az: Güclü çovğun

[ctx: weather condition]
en: Heavy Hail
az: Güclü dolu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Drizzle
az: Güclü yağış qarışıq çovğun

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Snow Shower
az: Çiddətli yağmur və qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain
az: Güclü yağış

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain and Snow
az: Güclü yağış və qar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rainshower
az: Güclü yağış

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow
az: Güclü qar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Pellets
az: İri qar lopaları

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snowshower
az: Güclü qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm
az: Fırtına

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Hail
az: Dolu qarışıq güclü fırtına

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Rain
az: Yağış qarışıq güclü fırtına

[ctx: weather condition]
en: Ice Crystals
az: Buz kristalları

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets
az: Buz dənələri

[ctx: weather condition]
en: Increasing Cloud
az: Artan buluqdluq

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle
az: Zəif çovğun

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle
az: Zəif dondurucu çovğun

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain
az: Zəif dondurucu yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Rain
az: Zəif yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Rainshower
az: Zəif yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Snow
az: Zəif qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Pellets
az: Kiçik qar dənələri

[ctx: weather condition]
en: Light Snowshower
az: Zəif qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Lightning Visible
az: Görünən ildırım çaxması

[ctx: weather condition]
en: Mainly Clear
az: Əsasən aydın

[ctx: weather condition]
en: Mainly Sunny
az: Əsasən günəşli

[ctx: weather condition]
en: Mist
az: Sis

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Drizzle
az: Yağış qarışıq çovğun

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Snow Shower
az: Qar qarışıq yağış

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy
az: Əsasən buludlu

[ctx: weather condition]
en: Not Reported
az: Məlumat yoxdur

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy
az: Hissəli buludlu

[ctx: weather condition]
en: Rain
az: Yağış

[ctx: weather condition]
en: Rain and Snow
az: Yağış və qar

[ctx: weather condition]
en: Rainshower
az: Yağış

[ctx: weather condition]
en: Recent Drizzle
az: Son çovğun

[ctx: weather condition]
en: Recent Dust or Sand Storm
az: Sonuncu toz və qum tufanı

[ctx: weather condition]
en: Recent Fog
az: Sonuncu duman

[ctx: weather condition]
en: Recent Freezing Precipitation
az: Son dondurucu yağışlar

[ctx: weather condition]
en: Recent Hail
az: Sonuncu dolu

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain
az: Sonuncu yağış

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain and Snow
az: Sonucu yağış və qar

[ctx: weather condition]
en: Recent Rainshower
az: Sonuncu yağış

[ctx: weather condition]
en: Recent Snow
az: Sonuncu qar

[ctx: weather condition]
en: Recent Snowshower
az: Sonuncu qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm
az: Sonuncu ildırım çaxması

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Hail
az: Sonuncu ildırımlı dolu

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Hail
az: Son güclü dolu ilə ildırım

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Rain
az: Sonuncu güclü yağışla ildırım

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Rain
az: Sonuncu yağışla ildırım

[ctx: weather condition]
en: Sand or Dust Storm
az: Qum və toz fırtınası

[ctx: weather condition]
en: Severe Sand or Dust Storm
az: Şiddətli qum və toz fırtınası

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog
az: Qatı duman

[ctx: weather condition]
en: Smoke
az: Duman

[ctx: weather condition]
en: Snow
az: Qar

[ctx: weather condition]
en: Snow Crystals
az: Qar kristalları

[ctx: weather condition]
en: Snow Grains
az: Qar dənələri

[ctx: weather condition]
en: Squalls
az: Güclü külək

[ctx: weather condition]
en: Sunny
az: Günəşli

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Hail
az: Dolu və ildırım

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Rain
az: Yağış və İldırım

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with light rainshowers
az: Zəif yağış və İldırım

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with heavy rainshowers
az: Güclü yağış və İldırım

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Sand or Dust Storm
az: Qum və ya Toz tufanı və İldırım

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm without Precipitation
az: Yağıntısız İldırım

[ctx: weather condition]
en: Tornado
az: Qasırğa

[ctx: weather forecast]
en: A few clouds
az: Az buludlu

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries
az: Zəif qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries mixed with ice pellets
az: Buz dənələri ilə qarışıq zəif qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or rain showers
az: Zəif qar yağışı və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or thundershowers
az: Zəif leysan və ya ildırım çaxması

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or flurries
az: Zəif yağış və ya qar

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or wet flurries
az: Zəif leysan və ya sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: A few showers
az: Zəif leysan

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or drizzle
az: Zəif leysan və ya çovğun

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thundershowers
az: Zəif leysan və ya ildırım

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thunderstorms
az: Zəif leysan və ya ildırım

[ctx: weather forecast]
en: A few thundershowers
az: Zəif ildırımlı fırtına

[ctx: weather forecast]
en: A few thunderstorms
az: Zəif ildırım çaxması

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries
az: Zəif sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries or rain showers
az: Zəif sulu qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: A mix of sun and cloud
az: Dəyişkən buludlu

[ctx: weather forecast]
en: Blizzard
az: Şiddətli qar çovğunu

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle
az: Çiskin ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with freezing drizzle
az: Dondurucu çiskin və çiskin yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with rain
az: Yağışla qarışıq çiskin ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle or rain
az: Çiskin və ya yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries
az: Zəif qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries at times heavy
az: Tədricən güclənən zəif qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries mixed with ice pellets
az: Buz dənələri ilə qarışıq zəif qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or ice pellets
az: Buz dənələri ilə zəif qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or rain showers
az: Zəif qar və ya yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or thundershowers
az: Zəif qar və ya göy gurultulu yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing drizzle
az: Dondurucu çiskin yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain
az: Dondurucu yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain mixed with snow
az: Qarla qarışıq dondurucu yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or rain
az: Dondurucu yağış və yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or snow
az: Dondurucu yağış və ya qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow
az: Yüngül qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow and blowing snow
az: Zəif qar və küləkli qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with freezing drizzle
az: Zəif qar qarışıq dondurucu çiskin yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with ice pellets
az: Buz dənələri ilə qarışıq zəif qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq zəif qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or freezing rain
az: Zəif qar və ya dondurucu yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or ice pellets
az: Zəif qar və ya buz dənələri ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or rain
az: Zəif qar və ya yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light wet snow
az: Zəif sulu qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain
az: Yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain at times heavy
az: Bəzən güclənən yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain mixed with snow
az: Qar qarışıq yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or drizzle
az: Yağış və ya şaxta ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or freezing rain
az: Yağış və ya dondurucu yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or snow
az: Qar və ya yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or flurries
az: Yağış və ya yüngül qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or wet flurries
az: Yağış və ya zəif sulu qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of severe thunderstorms
az: Şiddətli göy gurultulu fırtına ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers
az: Leysan yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy
az: Bəzən güclənən leysan yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thundershowers
az: Bəzən güclənən leysan və ya göy gurultulu leysan

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thunderstorms
az: Bəzən güclənən leysan və ya göy gurultulu leysan

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or drizzle
az: Leysan və çiskin yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thundershowers
az: Leysan və ya göy gurultulu fırtına ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thunderstorms
az: Leysan və ya göy gurultulu fırtına ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow
az: Qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow and blizzard
az: QAr və çovğun ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing drizzle
az: Donmuş qarla qarışıq zəif yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing rain
az: Donmuş yağışla qarışıq qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow or rain
az: Qar və ya yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow squalls
az: Qar çovğunu ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thundershowers
az: İldırım çaxma ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms
az: Göy gurultulu fırtına ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms and possible hail
az: Göy gurultulu fırtına və dolu ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries
az: Sulu qar yağışı ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries at times heavy
az: Bəzən güclənən sulu qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries or rain showers
az: Sulu qar və ya yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow
az: Sulu qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq sulu qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow or rain
az: Sulu qar və ya yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Clear
az: Təmiz

[ctx: weather forecast]
en: Clearing
az: Təmizlənən

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy
az: Buludlu

[ctx: weather forecast]
en: Partly cloudy
az: Qismən buludlu

[ctx: weather forecast]
en: Mainly cloudy
az: Əsasən buludlu

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy periods
az: Buludluluq dövrləri

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy with sunny periods
az: Buludlu və günəşli dövrlər

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle
az: Çiskin

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with freezing drizzle
az: Çiskin və donmuş çiskin

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with rain
az: Yağışla qarıçıq çiskin

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or freezing drizzle
az: Şiskin və ya donmuş çiskin

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or rain
az: Çiskin və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Flurries
az: Zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy
az: Bəzən güclənən zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy or rain showers
az: Bəzən güclənən zəif qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Flurries mixed with ice pellets
az: Buz dənələri ilə qarışıq zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or ice pellets
az: Xəif qar və ya buz dənələri

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or rain showers
az: Zəif qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or thundershowers
az: Zəif qar və göy gurultulu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Fog
az: Sis dumanı

[ctx: weather forecast]
en: Fog developing
az: Sis dumanı yaranır

[ctx: weather forecast]
en: Fog dissipating
az: Dağılmaqda olan duman

[ctx: weather forecast]
en: Fog patches
az: Duman örtüyü

[ctx: weather forecast]
en: Freezing drizzle
az: Donmuş çiskin

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain
az: Dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with ice pellets
az: Buz dənələri ilə qarışıq dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with rain
az: Dondurucu yağışla qarışıq yağış

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with snow
az: Qarla qarışıq dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or ice pellets
az: Yağış və ya buz dənələri

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or rain
az: Dondurucu yağış və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or snow
az: Dondurucu yağış və ya qar

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog
az: Şaxtalı duman

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog developing
az: Yaranmaqda olan şaxtalı duman

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog dissipating
az: Dağılmaqda olan şaxtalı duman

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets
az: Buz örtüyü

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with freezing rain
az: Dondurucu yağışla qarışıq Buz dənələri

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with snow
az: Qarla qarışıq buz dənələri

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or freezing rain
az: Buz dənələri və ya dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or snow
az: Buz dənələri və ya qar

[ctx: weather forecast]
en: Increasing cloudiness
az: Artan buludluluq

[ctx: weather forecast]
en: Increasing clouds
az: Çoxalan buludlar

[ctx: weather forecast]
en: Light snow
az: Zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard
az: Zəif qar və çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard and blowing snow
az: Zəif qar, çovğun və küləkli qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blowing snow
az: Zəif qar və küləkli qar

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing drizzle
az: Dondurucu çovğunla qarışıq zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing rain
az: Dondurucu yağışla qarışıq zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with ice pellets
az: Buz parçaları ilə qarışıq zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing drizzle
az: Zəif qar və dondurucu çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing rain
az: Zəif qar və ya dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or ice pellets
az: Zəif qar və ya buz parçaları

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or rain
az: Zəif qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow
az: Zəif sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow or rain
az: Zəif suu qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Local snow squalls
az: Yerli qeyri-müntəzəm qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Near blizzard
az: Qismən çovğunlu

[ctx: weather forecast]
en: Overcast
az: Buludla örtülü

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle
az: Hərdən bir çiskin yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with freezing drizzle
az: Dondurucu çiskin və aralıqlarla çiskin yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with rain
az: Yağışla qarışıq aralıqlarla çiskin yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or freezing drizzle
az: Aralıqlarla çiskin və ya donmuş çiskin yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or rain
az: Aralıqlarla çiskin və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle
az: Aralıqlarla dondurucu çiskin

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or drizzle
az: Aralıqlarla dondurucu çiskin və ya çiskin

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or rain
az: Aralıqlarla dondurucu şiskin və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain
az: Aralıqlarla dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with ice pellets
az: Buz parçaları ilə qarışıq aralıqlarla dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with rain
az: Yağışla qarışıq aralıqlarla dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with snow
az: Qarla qarışıq aralıqlarla qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or ice pellets
az: Aralıqlarla dondurucu yağış və buz parçaları

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or rain
az: Fasilələrlə dondurucu yağış və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or snow
az: Fasilələrlə dondurucu yağış və ya qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets
az: Fasilələrlə buz parçaları

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with freezing rain
az: Buz parçaları ilə qarışıq fasilələrlə dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with snow
az: Buz parçaları ilə qarışıq fasilələrlə qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or freezing rain
az: Fasilələrlə buz parçaları və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or snow
az: Fasilələrlə buz parçaları və ya qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow
az: Fasilələrlə zəif qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard
az: Fasilələrlə qar və çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard and blowing snow
az: Fasilələrlə zəif qar, çovğun və küləkli qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blowing snow
az: Fasilələrlə zəif qar və küləkli qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing drizzle
az: Dondurucu çovğunla qarışıq fasilələrlə zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing rain
az: Dondurucu yağışla qarışıq fasilələrlə zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with ice pellets
az: Buz parçaları ilə qarışıq fasilələrlə zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq fasilələrlə zəif qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing drizzle
az: Fasilələrlə zəif qar və ya dondurucu çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing rain
az: Fasilələrlə zəif qar və ya dondurucu çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or ice pellets
az: Fasiləli zəif qar və ya buz parçaları

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or rain
az: fasiləli zəif qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow
az: Fasiləli zəif sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq fasiləli zəif sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow or rain
az: Fasiləli zəif sulu qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain
az: fasiləli yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with freezing rain
az: Dondurucu yağışla qarışıq fasiləli yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with snow
az: Qarla qarışıq fasiləli yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or drizzle
az: Fasiləli yağış və ya çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or freezing rain
az: Fasiləli yağış və ya dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or snow
az: Fasiləli yağış və ya qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thundershowers
az: Fasiləli yağış və ya göy gurultulu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thunderstorms
az: Fasiləli yağış və göy gurultulu tufan

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow
az: Fasiləli qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard
az: Fasiləli qar və ya covğun

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard and blowing snow
az: Fasiləli qar, çovğun və ya küləkli qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blowing snow
az: Fasilələrlə qar və küləkli qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing drizzle
az: Dondurucu çovğunla qarışıq fasiləli qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing rain
az: Dondurucu yağışla qarışıq fasiləli qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with ice pellets
az: Buz parçaları ilə qarışıq fasiləli qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq fasiləli qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing drizzle
az: Dondurucu çovğunla qarışıq fasiləli qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing rain
az: Fasiləli qar və ya dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or ice pellets
az: Fasiləli qar və buz parçaları

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or rain
az: Fasiləli qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow
az: Fasiləli sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq fasiləli sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow or rain
az: Fasiləlili sulu qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Rain
az: Yağış

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy
az: Bəzən güclənən yağış

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with freezing rain
az: Dondurucu yağışla qarışıq bəzən güclənın yağış

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with snow
az: Qarla qarışıq bəzən güclənən qar

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or drizzle
az: Bəzən güclənən yağış və ya çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or freezing rain
az: Bəzən güclənən yağış və ya dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or snow
az: Bəzən güclənən yağış və ya qar

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thundershowers
az: Bəzən güclənən yağış və ya ildırımlı yağış

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thunderstorms
az: Bəzən güclənən yağış və ya ildırımlı tufan

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with freezing rain
az: Dondurcu yağışla qarışıq yağış

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with snow
az: Qarla qarışıq yağış

[ctx: weather forecast]
en: Rain or drizzle
az: Yağış və çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Rain or freezing rain
az: Yağış və ya dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Rain or snow
az: Yağış və ya qar

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thundershowers
az: Yağış və ya ildırımlı leysan

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thunderstorms
az: Yağış və ya ildırımlı tufan

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or flurries
az: Leysan və ya yüngül qar

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or wet flurries
az: Leysan və ya yüngül sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Showers
az: Leysan

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy
az: Bəzən güclənən leysan

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thundershowers
az: Bəzən güclənən leysan və ya ildırımlı leysan

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thunderstorms
az: Bəzən güclənən ildırımlı tufan

[ctx: weather forecast]
en: Showers or drizzle
az: Leysan və ya çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thundershowers
az: Leysan və ya İldırımlı leysan

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thunderstorms
az: Leysan və ya ildırımlı tufan

[ctx: weather forecast]
en: Smoke
az: Duman

[ctx: weather forecast]
en: Snow
az: Qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard
az: Qar və Çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard and blowing snow
az: Qar, çovğun və küləkli qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blowing snow
az: Qar və küləkli qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy
az: Bəzən güclənən qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blizzard
az: Bəzən güclənən qar və çovğun

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blowing snow
az: Bəzən güclənən qar və küləkli qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing drizzle
az: Dondurucu çovğunla qarışıq bəzən güclənən qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing rain
az: Dondurucu yağışla qarışıq bəzən güclənən qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with ice pellets
az: Buz parçaları ilə qarışıq bəzən güclənən qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with rain
az: Yağışla qarışıq bəzən güclənən qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or freezing rain
az: Bəzən güclənən qar və ya dondurucu yağış

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or ice pellets
az: Bəzən güclənən qar və ya buz parçaları

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or rain
az: Bəzən güclənən qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing drizzle
az: Dondurucu çovğunla qarışıq qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing rain
az: Dondurucu yağışla qarışıq qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with ice pellets
az: Buz parçaları ilə qarışıq qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing drizzle
az: Dondurucu çovğunla qarışıq qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing rain
az: Yağışla qarışıq qar

[ctx: weather forecast]
en: Snow or ice pellets
az: Qar və ya buz parçaları

[ctx: weather forecast]
en: Snow or rain
az: Qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Snow squalls
az: Qeyri-müntəzəm qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Sunny
az: Günəşli

[ctx: weather forecast]
en: Mainly sunny
az: Əsasən günəşli

[ctx: weather forecast]
en: Sunny with cloudy periods
az: Qismən buludlu dövrlər

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms
az: İldırımlı tufan

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms and possible hail
az: İldırımlı tufan və dolu ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries
az: Zəif sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy
az: Bəzən güclənən zəif sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy or rain showers
az: Bəzən güclənən zəif sulu qar və ya leysan

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries or rain showers
az: Zəif sulu qar və ya leysan

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow
az: Sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy
az: Bəzən güclənən sulu qar

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy mixed with rain
az: Yağışla qarışıq bəzən güclənən qar

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow mixed with rain
az: Yağışla qarışıq qar

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow or rain
az: Sulu qar və ya yağış

[ctx: weather forecast]
en: Windy
az: Küləkli

[ctx: Short for Today]
en: Today
az: Bu gün

[ctx: Short for Tonight]
en: Tonight
az: Bu gecə

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from BBC Weather
az: BBC-dən Hava Məlumatı

[ctx: Short for Saturday]
en: Sat
az: Şən

[ctx: Short for Sunday]
en: Sun
az: Baz

[ctx: Short for Monday]
en: Mon
az: Baz. er

[ctx: Short for Tuesday]
en: Tue
az: Çər. axş

[ctx: Short for Wednesday]
en: Wed
az: Çər

[ctx: Short for Thursday]
en: Thu
az: Cüm. axş

[ctx: Short for Friday]
en: Fri
az: Cüm

[ctx: credit line, don't change name!]
en: Source: Deutscher Wetterdienst
az: Mənbə: sDeutscher Wetterdienst

en: N/A
az: M/D

en: day
az: gün

[ctx: Short for tonight]
en: nite
az: gecə

[ctx: precipitation total, very little]
en: Trace
az: Bir az

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from Environment and Climate Change Canada
az: Kanada Ətraf Mühit və İqlim Dəyişikliyi Nazirliyinin məlumatı

[ctx: credit line, keep string short)]
en: Data from NOAA National Weather Service
az: ABŞ Milli Hava Xidmətindən hava məlumatı

[ctx: Separator between forecast conditions that follow a temporal sequence (ex. "Rain then Sunny")]
note: i18n: The forecast summary can include several single conditions that follow a temporary sequence, separated by " then ". Also include spaces if necessary. If there is no suitable separtor, a sentence separator might do.
en:  then
az:  sonra

[ctx: weather condition]
en: few clouds
az: az buludlu

[ctx: weather condition]
en: overcast
az: buludla örtülü

[ctx: weather condition]
en: haze
az: duman

[ctx: weather condition]
en: fog with icing
az: buzlu sisli

[ctx: weather condition]
en: light drizzle
az: zəif çiskili

[ctx: weather condition]
en: heavy drizzle
az: güclü çiskili

[ctx: weather condition]
en: freezing drizzle
az: dondurucu şiskili

[ctx: weather condition]
en: heavy freezing drizzle
az: güclü dondurucu çiskili

[ctx: weather condition]
en: rain
az: yağış

[ctx: weather condition]
en: moderate rain
az: mülayim yağış

[ctx: weather condition]
en: light freezing rain
az: zəif dondurucu yağış

[ctx: weather condition]
en: freezing rain
az: dondurucu yağış

[ctx: weather condition]
en: light rain snow
az: zəif qar

[ctx: weather condition]
en: heavy rain snow
az: güclü yağışlı qar

[ctx: weather condition]
en: snow
az: qar

[ctx: weather condition]
en: moderate snow
az: mülayim qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: showers
az: leysan

[ctx: weather condition]
en: light snow rain showers
az: yüngül qar leysan

[ctx: weather condition]
en: heavy snow rain showers
az: güclü qar leysan

[ctx: weather condition]
en: snow showers
az: güclü qar

[ctx: weather condition]
en: light thunderstorm
az: zəif ildırımlı fırtına

[ctx: weather condition]
en: heavy thunderstorm
az: güclü ildırımlı fırtına

[ctx: weather condition]
en: n/a
az: m/d

en: Day
az: Gün

en: Night
az: Gecə

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds
az: Az buludlu

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Breezy
az: Az buludlu və mehli

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Windy
az: Az buludlu və küləkli

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds with Haze
az: Az buludlu və dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Blowing Dust
az: Tozlu külək

[ctx: weather condition]
en: Blowing Sand
az: Qumlu külək

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow in Vicinity
az: Görüntü sahəsində qarlı külək

[ctx: weather condition]
en: Breezy
az: Meh

[ctx: weather condition]
en: Clear and Breezy
az: Təmiz və Mehli

[ctx: weather condition]
en: Clear with Haze
az: Təmiz və dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog
az: Çiskin dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog/Mist
az: Çİskin dumanlı/Dumanla örtülü

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Ice Pellets
az: Buz dənəli çiskili

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Snow
az: Çiskili qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls
az: Toz/Qum burulğanları

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls in Vicinity
az: Görüntü sahəsində Toz/Qum burulğanları

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm
az: Toz tufanı

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm in Vicinity
az: Görüntü sahəsində toz tufanı

[ctx: weather condition]
en: Fair
az: Gözəl

[ctx: weather condition]
en: Fair and Breezy
az: Gözəl və Mehli

[ctx: weather condition]
en: Fair and Windy
az: Gözəl və Küləkli

[ctx: weather condition]
en: Fair with Haze
az: Zəif dumanlı və gözəl

[ctx: weather condition]
en: Fog in Vicinity
az: Görüntü sahəsində dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Fog/Mist
az: Sis dumanlı/Dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle
az: Dondurucu çiskin

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle in Vicinity
az: Görüntü sahəsində dondurucu çiskinli

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Rain
az: Donmuş çiskili yağış

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Snow
az: Dondurucu çiskili qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog
az: Dondurucu sis dumanı

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog in Vicinity
az: Görüntü sahəsində dondurucu duman

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain
az: Dondurucu yağış

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain in Vicinity
az: Görüntü sahəsində dondurucu yağış

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Rain
az: Dondurucu yağış

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Snow
az: Dondurucu qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud in Vicinity
az: Görüntü sahəsində xortum

[ctx: weather condition]
en: Hail Showers
az: Dolu leysan

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog
az: Güclü çiskin dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog/Mist
az: Güclü Çiskin sis dumanlı/dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Ice Pellets
az: Güclü çiskin buz dənəli

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Snow
az: Güclü çiskin qarla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Dust Storm
az: Güclü Toz tufanı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle
az: Güclü dondurucu çiskin

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Rain
az: Güclü dondurucu çiskin, yağışla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Snow
az: Güclü dondurucu çiskin, qarla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Fog
az: Güclü dondurucu duman

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain
az: Güclü dondurucu yağış

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Rain
az: Güclü dondurucu yağış, yağışlı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Snow
az: Güclü dondurucu yağış, qarla

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets
az: Güclü buz dənəli

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Drizzle
az: Güclü buz dənəli çiskin

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Rain
az: Güclü buz dənəli yağış

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog
az: Güclü yağışlı, dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog/Mist
az: Güclü yağışlı sis dumanlı/dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Drizzle
az: Güclü yağışlı, dondurucu çiskinlə

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Rain
az: Güclü dondurucu yağışlı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Ice Pellets
az: Güclü yağışlı, buz dənəli

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers
az: Güclü leysan

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers Fog/Mist
az: Güclü leysan, dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Snow
az: Güclü qarlı, yağışlı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Sand Storm
az: Güclü qum tufanı

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain
az: güclü leysan yağış

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain Fog/Mist
az: Güclü leysan yağış duman/çən

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow
az: Güclü leysan qar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog
az: Güclü leysan qar duman

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog/Mist
az: Güclü leysan qar duman/çən

[ctx: weather condition]
en: Heavy small Hail/Snow Pellets
az: güclü xırda dolu/qar buz dənəli

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Blowing Snow
az: güclü qarlı küləkli qar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog
az: Güclü qar duman

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog/Mist
az: Güclü qar duman/çən

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Drizzle
az: Güclü qar dondurucu çiskin

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Rain
az: Güclü qar dondurucu yağış

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Grains
az: Güclü qar dənələri

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Low Drifting Snow
az: güclü qar zəif küləkli qar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Rain
az: Güclü Qar Yağış

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers
az: Güclü Qar

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog
az: Güclü Qar Duman

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog/Mist
az: Güclü Qar Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain
az: Güclü İldırımlı Fırtına Yağış

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog
az: Güclü İldırımlı Fırtına Duman

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog and Windy
az: Güclü İldırımlı Fırtına Yağış Duman və Külək

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog/Mist
az: Güclü İldırımlı Fırtına Yağış Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail
az: Güclü İldırımlı Fırtına Yağış Dolu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog
az: Güclü İldırımlı Fırtına Yağış Dolu Duman

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog/Hail
az: Güclü İldırımlı Fırtına Yağış Dolu Duman/Dolu

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Haze
az: Güclü İldırımlı Fırtına Yağış Dolu Çən

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Haze
az: Güclü İldırımlı Fırtına Yağış Duman

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
az: Güclü İldırımlı Fırtına Yağış Zəif Dolu/Qar dənələri

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Snow
az: Güclü İldırımlı Fırtına Qar

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Drizzle
az: Buz dənələri Çiskin

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets in Vicinity
az: Buz dənələri Görünmə sahəsi

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Rain
az: Buz dənələri Yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog
az: Yüngül çiskin Duman

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog/Mist
az: Yüngül Çiskin Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Ice Pellets
az: Yüngül Çiskin Buz dənələri

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Snow
az: Yüngül Çiskin Qar

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Rain
az: Yüngül Dondurucu Çiskin Yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Snow
az: Yüngül Dondurucu Çiskin Qar

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Fog
az: Yüngül dondurucu Duman

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Rain
az: Yüngül dondurucu Yağış Yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Snow
az: Yüngül dondurucu Yağış Qar

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets
az: Yüngül Buz dənələri

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Drizzle
az: Yüngül Buz dənələri Çiskin

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Rain
az: Yüngül Buz dənələri Yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Rain and Breezy
az: Yüngül Yağış və Çiskin

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog
az: Yüngül Yağış Duman

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog/Mist
az: Yüngül Yağış Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Drizzle
az: Yüngül Yağış Dondurucu Çiskin

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Rain
az: Yüngül Yağış Dondurucu Yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Ice Pellets
az: Yüngül Yağış Buz dənələri

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers
az: Yüngül Yağış Leysan

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers Fog/Mist
az: Yüngül Yağış Leysan Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Snow
az: Yüngül Yağış Qar

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain
az: Yüngül Leysan Yağışı

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain Fog/Mist
az: Yüngül Lüysan Yağışı Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow
az: Yüngül Leysan Qar

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog
az: Yüngül Leysan Qar Duman

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog/Mist
az: Yüngül Leysan Qar Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Small Hail/Snow Pellets
az: Yüngül Zəif Dolu/Qar dənələri

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow
az: Yüngül Qar Küləkli Qar

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow Fog/Mist
az: Yüngül Qar Küləkli Qar Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Drizzle
az: Yüngül Qar Çovğun

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog
az: Yüngül Qar Duman

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog/Mist
az: Yüngül Qar Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Drizzle
az: Yüngül Qar Dondurucu Çovğun

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Rain
az: Yüngül Qar Dondurucu Yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Grains
az: Yüngül Qar Dənələri

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Low Drifting Snow
az: Yüngül Qar Zəif Küləkli Qar

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Rain
az: Yüngül Qar Yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers
az: Yüngül Qar Leysan

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog
az: Yüngül Qar Leysan Duman

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog/Mist
az: Yüngül Qar Leysan Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain
az: Zəif İldırımlı Tufan Yağış

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog
az: Zəif İldırımlı Tufan Yağış Duman

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog/Mist
az: Zəif İldırımlı Tufan Yağış Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail
az: Zəif İldırımlı Tufan Yağış Dolu

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog
az: Zəif İldırımlı Tufan Yağış Dolu Duman

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
az: Zəif İldırımlı Tufan Yağış Dolu Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Haze
az: Zəif İldırımlı Tufan Yağış Dolu Çən

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Haze
az: Zəif İldırımlı Tufan Yağış Duman

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
az: Zəif İldırımlı Tufan Yağış Zəif Dolu/Qar dənələri

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Snow
az: Zəif İldırımlı Tufan Qar

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Dust
az: Zəif Tozlu Külək

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Sand
az: Zəif Qumlu Külək

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Snow
az: Zəif Qarlı Külək

[ctx: weather condition]
en: Mostly Clear
az: Əsasən təmiz

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Breezy
az: Əsasən Buludlu və Mehli

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Windy
az: Əsasən Buludlr və Küləkli

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy with Haze
az: Əsasən Buludlu Duman

[ctx: weather condition]
en: Overcast
az: Buludla örtülü

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Breezy
az: Buludla örtülü və Meh

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Windy
az: Buludla örtülü və Küləkli

[ctx: weather condition]
en: Overcast with Haze
az: Zəif Dumanla Buludla Örtülü

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog
az: Qismən Dumanlı

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog in Vicinity
az: Görünmə sahəsində Qismən Duman

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Breezy
az: Qismən Buludlu və Mehli

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Windy
az: Qismən Buludlu və Küləkli

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy with Haze
az: Dumanla Qismən Buludlu

[ctx: weather condition]
en: Patchy Freezing Fog
az: Güclü Dondurucu Duman

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog
az: Duman Örtüyü

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog in Vicinity
az: Görünmə sahəsində Duman Örtüyü

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog
az: Yağışla Duman

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog/Mist
az: Yağışla Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Drizzle
az: Yağışlı Dondurucu Çiskin

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Rain
az: Yağış Dondurucu Yağış

[ctx: weather condition]
en: Rain Ice Pellets
az: Buz Dənələri ilə Yağış

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers
az: Leysan

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers Fog/Mist
az: Leysan Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity
az: Görünmə sahəsində Leysan

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity Fog/Mist
az: Görünmə sahəsində Leysan Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Rain Snow
az: Leysan

[ctx: weather condition]
en: Sand
az: Qum

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm
az: Qum Tufanı

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm in Vicinity
az: Görünmə sahəsində Qum Tufanı

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog in Vicinity
az: Görünmə sahəsində Alçaq səviyyəli Duman

[ctx: weather condition]
en: Showers Hail
az: Leysanlı Dolu

[ctx: weather condition]
en: Showers Ice Pellets
az: Leysan Buz dənələri

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Fog
az: Görünmə sahəsində Leysan Duman

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Snow
az: Görünmə sahəsində Leysan Qar

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain
az: Leysan yağışı

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain Fog/Mist
az: Leysan Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity
az: Görünmə sahəsində Leysan

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity Fog/Mist
az: Görünmə sahəsində Leysan Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow
az: Güclü Qar

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog
az: Güclü Qar Duman

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog/Mist
az: Güclü Qar Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Small Hail/Snow Pellets
az: Zəif Dolu/Qar Dənələri

[ctx: weather condition]
en: Snow Blowing Snow
az: Qar Qarlı Külək

[ctx: weather condition]
en: Snow Drizzle
az: Qarlı Çiskin

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog
az: Qarlı Duman

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog/Mist
az: Qarlı Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Drizzle
az: Qarlı Dondurucu Çiskin

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Rain
az: Qarlı Dondurucu Yağış

[ctx: weather condition]
en: Snow Low Drifting Snow
az: Qar Zəif Qarlı Külək

[ctx: weather condition]
en: Snow Rain
az: Qar yağışı

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers
az: Güclü Qar Yağışı

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog
az: Güclü Qar Yağışı Duman

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog/Mist
az: Güclü Qar Yağışı Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity
az: Görünmə sahəsində Güclü Qar Yağışı

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog
az: Görünmə sahəsində Güclü Qar Yağışı Duman

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog/Mist
az: Görünmə sahəsində Güclü Qar Yağışı Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Fog
az: İldırımlı Tufan Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail
az: İldırımlı Tufan Dolu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail Fog
az: İldırımlı Tufan  Dolu Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity
az: Görünmə sahəsində İldırımlı Tufan Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity Hail
az: Görünmə sahəsində İldırımlı Tufan Duman Dolu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain
az: İldırımlı Tufan Duman Yağış

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog
az: İldırımlı Tufan Güclü Yağış Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog/Mist
az: İldırımlı Tufan  Güclü Yağış Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail
az: İldırımlı Tufan Güclü Yağış Dolu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog
az: İldırımlı Tufan Güclü Yağış Dolu Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog/Mist
az: İldırımlı Tufan Güclü Yağış Dolu Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Haze
az: İldırımlı Tufan Güclü Yağış Dolu Yüngül Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Haze
az: İldırımlı Tufan Güclü Yağış Dolu Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Ice Pellets
az: İldırımlı Tufan Buz Dənələri

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity
az: Görünmə Sahəsində İldırımlı Tufan

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog
az: Görünmə Sahəsində İldırımlı Tufan Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog/Mist
az: Görünmə Sahəsində İldırımlı Tufan Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail
az: Görünmə Sahəsində İldırımlı Tufan Dolu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail Haze
az: Görünmə Sahəsində İldırımlı Tufan Dolu Yüngül Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Haze
az: Görünmə Sahəsində Yüngül Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain
az: İldırımlı Tufan Zəif Yağış

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog
az: İldırımlı Tufan Zəif Yağış Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog/Mist
az: İldırımlı Tufan Zəif Yağış Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail
az: İldırımlı Tufan Zəif Yağış Dolu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog
az: İldırımlı Tufan Zəif Yağış Dolu Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog/Mist
az: İldırımlı Tufan Zəif Yağış Dolu Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Haze
az: İldırımlı Tufan Zəif Yağış Dolu Yüngül Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Haze
az: İldırımlı Tufan Zəif Yağış Yüngül Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain
az: İldırımlı Tufan Yağış

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Fog/Mist
az: İldırımlı Tufan Yağış Duman

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
az: İldırımlı Tufan Yağış Duman/Çən

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
az: İldırımlı Tufan Yağış Dolu/Qar Dənələri

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity
az: Görünmə sahəsində Leysan

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity Hail
az: Görünmə sahəsində Leysan Dolu

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Small Hail/Snow Pellets
az: İldırımlı Tufan Zəif Dolu/Qar Dənələri

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Snow
az: İldırımlı Tufan Qar

[ctx: weather condition]
en: Tornado/Water Spout
az: Qasırğa/Su Burulğanı

[ctx: weather condition]
en: Windy
az: Küləkli

[ctx: weather forecast]
en: Ice Crystals
az: Buz Kristalları

[ctx: weather forecast]
en: Volcanic Ash
az: Vulkan Külü

[ctx: weather forecast]
en: Water Spout
az: Su Burulğanı

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Spray
az: Donmuş Yağış

[ctx: weather forecast]
en: Frost
az: Buzlu

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Thunderstorms
az: Az İldırımlı Tufan ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance Thunderstorms
az: İldırımlı Tufan ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms Likely
az: İldırımlı Tufana Bənzər

[ctx: weather forecast]
en: Severe Tstms
az: Ciddi İldırımlı Tufan

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow/Sleet
az: Qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow/Sleet
az: Qar/Qarla qarışıq yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet Likely
az: Qar/Sulu Qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet
az: Qar/Sulu Qar

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Sleet
az: Yağış/Sulu Qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Sleet
az: Yağış/Sulu Qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet Likely
az: Yağış/Sulu Qara bənzər

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet
az: Yağış/Sulu Qar

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Freezing Rain
az: Yağış /Dondurucu Yağış Ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Freezing Rain
az: Yağış /Dondurucu Yağış Ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain Likely
az: Yağış və ya Dondurucu Yağışa bənzər

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain
az: Yağış/Dondurucu Yağış

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix Likely
az: Dondurucu Qarla qarışıq Yağış

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix
az: Dondurucu Qarla qarışıq Yağış

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Drizzle
az: Donmuş Çiskin ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Drizzle
az: Donmuş Çiskin ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle Likely
az: Donmuş Çiskin ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle
az: Donmuş Çiskin

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Rain
az: Az ehtimalla Dondurucu Yağış

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Rain
az: Dondurucu Yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain Likely
az: Dondurucu Yağışa bənzər

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain
az: Dondurucu Yağış

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Snow
az: Az ehtimalla Yağış/Qar

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Snow
az: Yağış/Qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow Likely
az: Yağış/Qar bənzəri

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow
az: Yağış/Qar

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow
az: Az ehtimalla Qar

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow
az: Qar yağma ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Snow Likely
az: Qar bənzəri

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Snow
az: Güclü Qar

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Flurries
az: Az ehtimalla Zəif Qar

[ctx: weather forecast]
en: Chance Flurries
az: Zəif Qar ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Flurries Likely
az: Zəif Qar bənzəri

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow Showers
az: Az ehtimalla Güclü Qar yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow Showers
az: Güclü Qar Ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers Likely
az: Güclü Qar bənzəri

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers
az: Qar Yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Drizzle
az: Az ehtimalla Çiskin

[ctx: weather forecast]
en: Chance Drizzle
az: Çiskin ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle Likely
az: Çiskin bənzəri

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain
az: Az ehtimalla Yağış

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain
az: Yağış ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Rain Likely
az: Yağışa bənzər

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Rain
az: Güclü Yağış

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain Showers
az: Az ehtimalla Leysan Yağışı ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain Showers
az: Leysan yağışı ehtimalı

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers Likely
az: Leysan bənzəri

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers
az: Leysan Yağışı

[ctx: weather forecast]
en: Sleet
az: Sulu Qar

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Fog
az: Dondurucu Duman

[ctx: weather forecast]
en: Ice Fog
az: Buzlu Duman

[ctx: weather forecast]
en: Haze
az: Zəif duman

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Sand
az: Qumlu Külək

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Dust
az: Tozlu Külək

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Snow
az: Qarlı Külək

[ctx: weather forecast]
en: Dense Fog
az: Qatı Duman

[ctx: weather forecast]
en: Blustery
az: Küləkli

[ctx: weather forecast]
en: Breezy
az: Mehli

[ctx: weather forecast]
en: Cold
az: Soyuq

[ctx: weather forecast]
en: Hot
az: İsti

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Cloudy
az: Əsasən Buludlu

[ctx: weather forecast]
en: Partly Cloudy
az: Qismən Buludlu

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Sunny
az: Əsasən Günəşli

[ctx: weather forecast]
en: Partly Sunny
az: Qismən Günəşli

[ctx: weather forecast]
en: Increasing Clouds
az: Çoxalan Buludluluq

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Cloudy
az: Buludluq Gözlənilir

[ctx: weather forecast]
en: Gradual Clearing
az: Tədricən Açılma

[ctx: weather forecast]
en: Clearing Late
az: Ləng Açılma

[ctx: weather forecast]
en: Decreasing Clouds
az: Azalan Buludluluq

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Sunny
az: Günəşli Gözlənilir

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Clear
az: Əsasən Açıq

[ctx: weahter forecast]
en: Showers And Thunderstorms
az: Leysan və tufan

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Showers And Thunderstorms
az: Leysan və tufan olma ehtimalı var

[ctx: weather forecast]
en: Chance Showers And Thunderstorms
az: Leysan və tufan olma ehtimalı var

[ctx: weather forecast]
en: Showers And Thunderstorms Likely
az: Yağış və tufana ehtimalı
