plasma-workspace - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Local
az: Yerli

en: Timezone
az: Saat Qurşağı

en: Timezone City
az: Saat Qurşağı şəhəri

en: Timezone Continent
az: Saat Qurşağı qitəsi

en: Timezone Country
az: Saat Qurşağı ölkəsi

en: Offset
az: Fərq

en: Timezone Abbreviation
az: Saat Qurşağı kodu

en: DateTime
az: Tarix və Vaxt

en: Latitude
az: En Dairəsi

en: Longitude
az: Uzunluq dairəsi

en: Solar
az: Günəş

en: Moon
az: Ay
