plasma-workspace - en to az translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flatButton)
en: Display all windows in one list
az: Bütün pəncərələri siyahıda göstərmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, subButton)
en: Display a submenu for each desktop
az: Hər İş masası üçün alt menyunu göstərmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, curButton)
en: Display only the current desktop's windows
az: Yalnız cari İş masasının pəncərələrini göstərmək

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: Configure Switch Window Plugin
az: Pəncərə dəyişmək modulunu tənzimləmək

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: Windows
az: Pəncərələr

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: All Desktops
az: Bütün İş Masaları
