plasma-workspace - en to az translation catalogue (6 entries)

en: General
az: Əsas

en: Calendar version:
az: Təqvimin versiyası:

en: Show week numbers
az: Həftənin gününü göstərmək

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
az: Yığcam versiya:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
az: Ayın gününü göstərmək

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
az: Həftənin gününü göstərmək
