plasma-workspace - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: General
ast: Xeneral

en: Entries
ast: Entraes

en: Communications
ast: Comunicaciones

en: System Services
ast: Servicios del sistema

en: Hardware Control
ast: Control de hardware

[ctx: Name of the system tray entry]
en: Entry
ast: Entrada

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Status and Notifications
ast: Estáu y avisos

en: More actions
ast: Más aiciones
