plasma-workspace - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Calendar
ast: Calendariu

en: Time Zones
ast: Fusos horarios

en: Events
ast: Eventos

[ctx: @action:button Add event]
en: Add…
ast: Amestar…

en: No events for today
ast: Nun hai eventos pa güei

en: Information:
ast: Información:

en: Adaptive location
ast: Llocalización adautable

en: Show seconds:
ast: Amosar los segundos:

[ctx: @option:check]
en: Never
ast: Enxamás

en: Always
ast: Siempres

en: Show time zone:
ast: Amosar el fusu horariu:

en: Code
ast: Códigu

en: City
ast: Ciudá

en: <a href="https://doc.qt.io/qt-6/qml-qtqml-qt.html#formatDateTime-method">Time Format Documentation</a>
ast: <a href="https://doc.qt.io/qt-6/qml-qtqml-qt.html#formatDateTime-method">Documentación del formatu horariu</a>

[ctx: @action:button]
en: Choose Style…
ast: Escoyer l'estilu…

[ctx: @title:window]
en: Choose a Font
ast: Seleición d'una fonte

en: General:
ast: Xeneral:

en: Available Plugins:
ast: Plugins disponibles:

en: Clock is currently using this time zone
ast: El reló ta usando esti fusu horariu

en: Additional Time Zones
ast: Fusos horarios adicionales

en: Copy to Clipboard
ast: Copiar nel cartafueyu

en: Other Calendars
ast: Otros calendarios
