plasma-desktop - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Configure…
tr: Yapılandır…

en: Show Alternatives…
tr: Alternatifleri Göster…

en: Spacer width
tr: Boşluklandırıcı Genişliği

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
tr: Esnek boyut

en: Open Panel configuration ui
tr: Panel yapılandırması arayüzünü aç

en: Add Widgets…
tr: Araç Takımları Ekle…
