plasma-desktop - en to tok translation catalogue (11 entries)

en: Remove from Favorites
tok: o weka tan lipu open

en: Add to Favorites
tok: o pana tawa lipu open

en: Right
tok: poka →

en: Left
tok: poka ←

en: Applications
tok: ilo

en: Places
tok: ma

[ctx: @info:status]
en: No matches
tok: mi alasa e ijo ala

en: Leave
tok: o weka

[ctx: category in Places sidebar]
en: Computer
tok: ilo sina

[ctx: category in Places sidebar]
en: History
tok: ma pi tenpo pini

[ctx: category in Places sidebar]
en: Frequently Used
tok: ma pi kepeken mute
