plasma_applet_pager - en to th translation catalogue (5 entries)

en: General
th: ค่าทั่วไป

en: No text
th: ไม่มีข้อความ

en: Desktop number
th: หมายเลขพื้นที่ทำงาน

en: Desktop name
th: ชื่อพื้นที่ทำงาน

en: Does nothing
th: ไม่ต้องทำอะไร
