plasma-desktop - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: General
ro: Generale

en: Display style:
ro: Stilul afișării:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
ro: Niciun drapel disponibil

en: Layouts:
ro: Aranjamente:

en: Configure…
ro: Configurează…
