plasma-desktop - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Configure…
pl: Ustawienia...

en: Show Alternatives…
pl: Pokaż zamienniki...

en: Spacer width
pl: Szerokość odstępu

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
pl: Elastyczny rozmiar

en: Open Panel configuration ui
pl: Otwórz panel sterowanias

en: Add Widgets…
pl: Dodaj elementy interfejsu...
