plasma-desktop - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

en: Configure…
pa: …ਸੰਰਚਨਾ

en: Show Alternatives…
pa: …ਬਦਲ ਵੇਖਾਓ

en: Spacer width
pa: ਸਪੇਸਰ ਚੌੜਾਈ

en: Add Widgets…
pa: …ਵਿਜੈਟ ਜੋੜੋ
