plasma-desktop - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: General
nl: Algemeen

en: Display style:
nl: Weergavestijl:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
nl: Geen vlag beschikbaar

en: Layouts:
nl: Indelingen:

en: Configure…
nl: Configureren…
