plasma_applet_pager - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: General
mr: सामान्य

en: No text
mr: मजकूर नाही

en: Desktop number
mr: डेस्कटॉप क्रमांक

en: Desktop name
mr: डेस्कटॉप नाव

en: Does nothing
mr: काही करत नाही
