plasma-desktop - en to lv translation catalogue (147 entries)

en: Currently being used
lv: Izmanto šobrīd

en: Move to
    this activity
lv: Pārvietot uz
    šo aktivitāti

en: Show also
    in this activity
lv: Parādīt arī
    šajā aktivitātē

en: Configure
lv: Pārvaldīt

en: Stop activity
lv: Apturēt aktivitāti

en: Stopped activities:
lv: Apturētās aktivitātes:

en: Create activity…
lv: Izveidot aktivitāti…

en: Activities
lv: Aktivitātes

en: Configure activity
lv: Pārvaldīt aktivitāti

en: Delete
lv: Dzēst

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

en: View Error Details…
lv: Skatīt kļūdas informāciju…

en: Open %1
lv: Atvērt %1

en: About
lv: Par

en: Send an email to %1
lv: Sūtīt e-pastu uz %1

[ctx: @info:tooltip %1 url]
en: Open website %1
lv: Atvērt vietni %1

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: License:
lv: Licence:

[ctx: @info:whatsthis]
en: View license text
lv: Skatīt licences tekstu

en: Authors
lv: Autori

en: Credits
lv: Veidotāji

en: Translators
lv: Tulkotāji

en: Report a Bug…
lv: Ziņot par kļūdu…

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

en: Apply Settings
lv: Pielietot iestatījumus

en: The settings of the current module have changed. Do you want to apply the changes or discard them?
lv: Pašreizējā moduļa iestatījumi ir izmainījušies. Apstiprināt vai atcelt izmaiņas?

en: OK
lv: Labi

en: Apply
lv: Pielietot

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Open configuration page
lv: Atvērt konfigurēšanas lapu

en: Left-Button
lv: Kreisais taustiņš

en: Right-Button
lv: Labais taustiņš

en: Middle-Button
lv: Vidējais taustiņš

en: Back-Button
lv: Atpakaļ poga

en: Forward-Button
lv: Uz priekš poga

en: Vertical-Scroll
lv: Vertikālais rullītis

en: Horizontal-Scroll
lv: Horizontālais rullītis

[ctx: @title]
en: About
lv: Par

en: Add Action
lv: Pievienot darbību

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
lv: Sistēmas administrators ir ierobežojis izkārtojuma izmaiņas

en: Layout:
lv: Izkārtojums:

en: Wallpaper type:
lv: Darbvirsmas tapetes veids:

en: Get New Plugins…
lv: Iegūt jaunus spraudņus…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
lv: Tastatūras izmaiņas ir jāpielieto pirms citu izmaiņu veikšanas

en: Apply Now
lv: Pielietot

en: Shortcuts
lv: Saīsnes

en: This shortcut will activate the applet as though it had been clicked.
lv: Šī saīsne aktivizēs sīklietotni it kā uz tās tiktu uzklikšķināts.

en: Wallpaper
lv: Darbvirsmas tapete

en: Mouse Actions
lv: Peles darbības

en: Input Here
lv: Ievadiet te

en: Panel Settings
lv: Paneļa iestatījumi

en: Add Spacer
lv: Pievienot sadalītāju

en: Add spacer widget to the panel
lv: Pievienot panelim atdalītāja logdaļu

en: Add or Manage Widgets…
lv: Pievienot vai pārvaldīt logdaļas…

en: Open the widget selector to drag and drop widgets to the panel
lv: Atvērt logdaļu atlasītāju, lai panelī ievilktu logdaļas

en: Position
lv: Novietojums

en: Top
lv: Augšpuse

en: Right
lv: Labā puse

en: Left
lv: Kreisā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Set Position…
lv: Iestatīt novietojumu…

en: Alignment
lv: Līdzinājums

en: Center
lv: Centrs

en: Height
lv: Augstums

en: Width
lv: Platums

en: Fill height
lv: Piepildīt augstumu

en: Fill width
lv: Piepildīt platumu

en: Fit content
lv: Piepildīt pēc satura

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Always visible
lv: Vienmēr redzams

en: Auto hide
lv: Automātiski paslēpt

en: Dodge windows
lv: Izvairīties no logiem

en: Windows Go Below
lv: Logi paslīd zem

en: Opacity
lv: Caurspīdīgums

en: Adaptive
lv: Pielāgojas

en: Opaque
lv: Necaurspīdīgs

en: Translucent
lv: Caurspīdīgs

en: Floating
lv: Peldošs

en: Style
lv: Stils

[ctx: @action:button Revert an unsupported configuration back to the defaults]
en: Fix it
lv: Salabot

en: Panel Width:
lv: Paneļa platums:

en: Panel Height:
lv: Paneļa augstums:

en: Focus shortcut:
lv: Fokusa saīsne:

en: Press this keyboard shortcut to move focus to the Panel
lv: Nospiest tastatūras saīsni, lai fokusu pārvietotu uz paneli

[ctx: @action:button Delete the panel]
en: Delete Panel
lv: Dzēst paneli

en: Remove this panel; this action is undo-able
lv: Noņem paneli. Šo darbību ir iespējams atsaukt

[ctx: @action:button Close the panel configuration window]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @action:button Close the panel configuration window and exit edit mode]
en: Exit Edit Mode
lv: Iziet no rediģēšanas režīma

en: Close Panel Settings window and exit Edit Mode
lv: Aizvērt paneļa iestatījumu logu un iziet no rediģēšanas režīma

[ctx: @info:tooltip slider handle]
en: Drag to change maximum height.
lv: Velciet, lai mainītu maksimālo augstumu.

[ctx: @info:tooltip slider handle]
en: Drag to change maximum width.
lv: Velciet, lai mainītu maksimālo platumu.

[ctx: @info:tooltip slider handle]
en: Double-click to reset.
lv: Dubultklikšķis, lai atiestatītu.

[ctx: @info:tooltip slider handle]
en: Drag to change minimum height.
lv: Velciet, lai mainītu minimālo augstumu.

[ctx: @info:tooltip slider handle]
en: Drag to change minimum width.
lv: Velciet, lai mainītu minimālo platumu.

[ctx: @info:tooltip slider handle]
en: Drag to change position on this screen edge.
    Double-click to reset.
lv: Velciet, lai mainītu atrašanās vietu pie ekrāna malas.
    Dubultklikšķis atsauc darbību.

en: Panel and Desktop Management
lv: Paneļu un darbvirsmas pārvaldība

en: You can drag Panels and Desktops around to move them to different screens.
lv: Varat vilk paneļus un darbvirsmas, lai tās pārvietotu uz citiem ekrāniem.

en: Close
lv: Aizvērt

en: Swap with Desktop on Screen %1
lv: Samainīt vietām ar „%1“ ekrānā redzamo darbvirsmu

en: Move to Screen %1
lv: Pārvietot uz „%1“ ekrānu

en: Remove Desktop
lv: Noņemt darbvirsmu

en: Remove Panel
lv: Noņemt paneli

en: %1 (primary)
lv: %1 (primārais)

en: Alternative Widgets
lv: Alternatīvas logdaļas

en: Unsupported Widget
lv: Neatbalstīta logdaļa

[ctx: Text displayed on top of newly installed widgets]
en: New!
lv: Jauna!

en: Undo uninstall
lv: Atsaukt atinstalēšanu

[ctx: @info:tooltip uninstall a widget]
en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Remove all instances
lv: Noņemt visas instances

en: Author:
lv: Autors:

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: All Widgets
lv: Visas logdaļas

en: Widgets
lv: Logdaļas

[ctx: @action:button The word 'new' refers to widgets]
en: Get New…
lv: Iegūt jaunas…

[ctx: @action:button]
en: Get New Widgets…
lv: Iegūt jaunas logdaļas…

en: Categories
lv: Kategorijas

[ctx: @action:button uninstall widgets in widget explorer]
en: Confirm Removal of One Widget | Confirm Removal of %1 Widgets
lv[0]: Apstipriniet %1 logdaļas noņemšanu
lv[1]: Apstipriniet %1 logdaļu noņemšanu
lv[2]: Apstipriniet %1 logdaļu noņemšanu

en: No widgets matched the search terms
lv: Meklēšanas vārdiem neatbilst neviena logdaļa

en: No widgets available
lv: Nav pieejamu logdaļu

[ctx: @title: group]
en: Clock:
lv: Pulkstenis:

[ctx: @option:check]
en: Show clock
lv: Rādīt pulksteni

[ctx: @title: group]
en: Media controls:
lv: Multivides vadība:

[ctx: @option:check]
en: Show under unlocking prompt
lv: Rādīt zem atslēgšanas uzvednes

en: Unlocking failed
lv: Atslēgšana neizdevās

en: Caps Lock is on
lv: Ieslēgts lielo burtu taustiņš („Caps Lock“)

en: Sleep
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Hibernēt

en: Switch User
lv: Pārslēgt lietotāju

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
lv: Virtuālā tastatūra

[ctx: Button to change keyboard layout]
en: Switch layout
lv: Pārslēgt izkārtojumu

en: Password
lv: Parole

en: Unlock
lv: Atslēgt

en: (or scan your fingerprint on the reader)
lv: (vai lasītāja skenējiet pirkstu nospiedumu)

en: (or scan your smartcard)
lv: (vai skenējiet savu viedkarti)

en: No title
lv: Bez nosaukuma

en: No media playing
lv: Multivide netiek atskaņota

en: Previous track
lv: Iepriekšējais celiņš

en: Play or Pause media
lv: Atskaņot vai pauzēt multividi

en: Next track
lv: Nākamais celiņš

[ctx: Percentage value]
en: %1%
lv: %1 %

en: Global Themes
lv: Globālie motīvi

en: Display Configuration
lv: Displeja konfigurācija

[ctx: @action:button]
en: More
lv: Vairāk

en: Exit Edit Mode
lv: Iziet no rediģēšanas režīma

en: Panel Focus Indicator
lv: Paneļa fokusa indikators
