plasma_applet_showdesktop - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Minimize All Applet Active Indicator
lv: „Minimizēt visus logus“ sīklietotnes aktivitātes indikators

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Restore Windows
lv: Atjaunot logus

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
lv: Minimizēt visus logus

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
lv: Atjauno iepriekš minimizētos logus

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
lv: Parāda darbvirsmu, minimizējot visus logus

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
lv: Palūkoties uz darbvirsmu

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
lv: Apturēt palūkošanos uz darbvirsmu

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
lv: Pārvieto logus atpakaļ to sākotnējās pozīcijās

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
lv: Uz brīdi parāda darbvirsmu, pārvietojot prom visus logus
