plasma_applet_pager - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: General
lt: Bendra

en: General:
lt: Bendra:

en: Show window outlines
lt: Rodyti langų kontūrus

en: Show application icons on window outlines
lt: Langų kontūruose rodyti programų piktogramas

en: Show only current screen
lt: Rodyti tik dabartinį ekraną

en: Navigation wraps around
lt: Cikliškai perjunginėti

en: Layout:
lt: Išdėstymas:

[ctx: The pager layout]
en: Default
lt: Numatytasis

en: Horizontal
lt: Horizontaliai

en: Vertical
lt: Vertikaliai

en: Text display:
lt: Teksto rodymas:

en: No text
lt: Jokio teksto

en: Activity number
lt: Veiklos numeris

en: Desktop number
lt: Darbalaukio numeris

en: Activity name
lt: Veiklos pavadinimas

en: Desktop name
lt: Darbalaukio pavadinimas

en: Selecting current Activity:
lt: Pasirinkus dabartinę veiklą:

en: Selecting current virtual desktop:
lt: Pasirinkus dabartinį virtualų darbalaukį:

en: Does nothing
lt: Nieko nedaroma

en: Shows the desktop
lt: Parodomas darbalaukis

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
lt[0]: …ir dar %1 langas
lt[1]: …ir dar %1 langai
lt[2]: …ir dar %1 langų
lt[3]: …ir dar %1 langas

en: %1 Window: | %1 Windows:
lt[0]: %1 langas:
lt[1]: %1 langai:
lt[2]: %1 langų:
lt[3]: %1 langas:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
lt[0]: %1 suskleistas langas:
lt[1]: %1 suskleisti langai:
lt[2]: %1 suskleistų langų:
lt[3]: %1 suskleistas langas:

en: Desktop %1
lt: Darbalaukis %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
lt: Perjungti į %1

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Show Activity Manager
lt: Rodyti veiklų tvarkytuvę

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Add Virtual Desktop
lt: Pridėti virtualų darbalaukį

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Remove Virtual Desktop
lt: Šalinti virtualų darbalaukį

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
lt: &Konfigūruoti veiklas…

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Configure Virtual Desktops…
lt: Konfigūruoti virtualius darbalaukius…
