plasma-desktop - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lt: Šalinti

en: Configure…
lt: Konfigūruoti…

en: Show Alternatives…
lt: Rodyti alternatyvas…

en: Spacer width
lt: Skirtuko plotis

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
lt: Prisitaikantis dydis

en: Open Panel configuration ui
lt: Atverti skydelio konfigūracijos naudotojo sąsają

en: Add Widgets…
lt: Pridėti valdiklių…
