kimpanel - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Appearance
ja: 外観

en: (Empty)
ja: (空)

en: Input method list:
ja: インプットメソッドのリスト:

en: Vertical
ja: 垂直

en: Horizontal
ja: 水平

en: Font:
ja: フォント:

en: Use custom:
ja: カスタム:

en: Select Font…
ja: フォントを選択...

[ctx: The arrangement of icons in the Panel]
en: Panel icon size:
ja: パネルアイコンのサイズ:

en: Small
ja: 小

en: Scale with Panel height
ja: パネルの高さに合わせる

en: Scale with Panel width
ja: パネルの幅に合わせる

[ctx: @title:window]
en: Select Font
ja: フォントを選択

en: Show
ja: 表示

en: Hide %1
ja: %1 を隠す

en: Configure Input Method
ja: インプットメソッドを設定

en: Reload Config
ja: 設定の再読み込み

en: Exit Input Method
ja: インプットメソッドを終了

en: Input Method Panel
ja: インプットメソッドパネル
