plasma_applet_pager - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: General
gu: સામાન્ય

en: No text
gu: લખાણ નહી

en: Desktop number
gu: ડેસ્કટોપ ક્રમ

en: Desktop name
gu: ડેસ્કટોપ નામ

en: Does nothing
gu: કંઈ કરતું નથી
