plasma_applet_pager - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: General
gl: Xeral

en: General:
gl: Xeral:

en: Show window outlines
gl: Amosar o contorno das xanelas.

en: Show application icons on window outlines
gl: Amosar as iconas das aplicacións no contorno das xanelas

en: Show only current screen
gl: Amosar só a pantalla actual

en: Navigation wraps around
gl: A navegación continúa polo principio

en: Layout:
gl: Disposición:

[ctx: The pager layout]
en: Default
gl: Predeterminada

en: Text display:
gl: Aparencia do texto:

en: No text
gl: Ningún texto

en: Activity number
gl: Número da actividade

en: Desktop number
gl: O número do escritorio

en: Activity name
gl: Nome da actividade

en: Desktop name
gl: O nome do escritorio

en: Selecting current Activity:
gl: Seleccionando a actividade actual:

en: Selecting current virtual desktop:
gl: Seleccionando o escritorio virtual actual:

en: Does nothing
gl: Non fai nada

en: Shows the desktop
gl: Amosa o escritorio

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
gl[0]: …e outra xanela
gl[1]: …e outras %1 xanelas

en: %1 Window: | %1 Windows:
gl[0]: %1 xanela:
gl[1]: %1 xanelas:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
gl[0]: %1 xanela minimizada:
gl[1]: %1 xanelas minimizadas:

en: Desktop %1
gl: Escritorio %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
gl: Ir a %1

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Show Activity Manager
gl: Amosar o xestor de actividades

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Add Virtual Desktop
gl: Engadir un escritorio virtual

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Remove Virtual Desktop
gl: Retirar o escritorio virtual

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
gl: &Configurar as actividades…

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Configure Virtual Desktops…
gl: Configurar os escritorios virtuais…
