plasma-desktop - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Minimize All Applet Active Indicator
eu: «Ikonotu guztia» aplikaziotxoaren aktibo egotearen adierazlea

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Restore Windows
eu: Lehengoratu leihoak

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
eu: Ikonotu leiho guztiak

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
eu: Aurrez ikonotutako leihoak lehengoratzen ditu

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
eu: Mahaigaina erakusten du leiho guztiak ikonotuz

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
eu: Begirada bat mahaigainari

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
eu: Mahaigainari begiratzeari utzi

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
eu: Leihoak atzera jatorrizko kokalekuetara mugitzen ditu

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
eu: Mahaigaina aldi batez erakusten du leihoak kanporantz mugituz
