plasma-desktop - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Kendu

en: Configure…
eu: Konfiguratu...

en: Show Alternatives…
eu: Erakutsi aukerabideak...

en: Spacer width
eu: Bereizlearen zabalera

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
eu: Neurri malgua

en: Open Panel configuration ui
eu: Ireki Panela konfigurazioaren erabiltzaile-interfazea

en: Add Widgets…
eu: Gehitu trepetak…
