plasma-desktop - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Configure…
da: Indstil...

en: Show Alternatives…
da: Vis alternativer...

en: Spacer width
da: Bredde på afstandsstykke

en: Open Panel configuration ui
da: Åbn UI for panelkonfigurations

en: Add Widgets…
da: Tifløj widgets...
