plasma-desktop - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Show window outlines
ca: Mostra els contorns de les finestres

en: Show application icons on window outlines
ca: Mostra les icones d'aplicació als contorns de les finestres

en: Show only current screen
ca: Mostra només la pantalla actual

en: Navigation wraps around
ca: La navegació dona la volta

en: Layout:
ca: Disposició:

[ctx: The pager layout]
en: Default
ca: Predeterminada

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Text display:
ca: Text a mostrar:

en: No text
ca: Sense text

en: Activity number
ca: Número de l'activitat

en: Desktop number
ca: Número d'escriptori

en: Activity name
ca: Nom de l'activitat

en: Desktop name
ca: Nom d'escriptori

en: Selecting current Activity:
ca: En seleccionar l'activitat actual:

en: Selecting current virtual desktop:
ca: En seleccionar l'escriptori virtual actual:

en: Does nothing
ca: No fa res

en: Shows the desktop
ca: Mostra l'escriptori

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
ca[0]: …i %1 altra finestra
ca[1]: …i %1 altres finestres

en: %1 Window: | %1 Windows:
ca[0]: %1 finestra:
ca[1]: %1 finestres:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
ca[0]: %1 finestra minimitzada:
ca[1]: %1 finestres minimitzades:

en: Desktop %1
ca: Escriptori %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
ca: Canvia a %1

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Show Activity Manager
ca: Mostra el gestor d'activitats

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Add Virtual Desktop
ca: Afegeix un escriptori virtual

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Remove Virtual Desktop
ca: Elimina un escriptori virtual

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
ca: &Configura les activitats…

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Configure Virtual Desktops…
ca: Configura els escriptoris virtuals…
