plasma-desktop - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Appearance
az: Xarici görünüşü

en: Icon:
az: İkon:

en: Show the current activity icon
az: Cari İş otağı ikonunu göstərmək

en: Show the generic activity icon
az: Əsas İş otağı nişanını göstərmək

en: Title:
az: Başlıq:

en: Show the current activity name
az: Cari İş otağının adını göstərmək

[ctx: @info:tooltip]
en: Current activity is %1
az: Cari İş otağı: %1

en: Show Activity Manager
az: İş otağı menecerini göstərmək

en: Click to show the activity manager
az: İş otağı menecerini göstərmək üçün klikləmək
