plasma-desktop - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Appearance
az: Xarici görünüşü

en: (Empty)
az: (Boş)

en: Input method list:
az: Daxiletmə üsulları siyahısı

en: Vertical
az: Şaquli

en: Horizontal
az: Üfüqi

en: Font:
az: Şrift:

en: Use custom:
az: Fərdi şriftlər:

en: Select Font…
az: Şrift seçimi

[ctx: The arrangement of icons in the Panel]
en: Panel icon size:
az: Panel nişanlarının ölçüsü:

en: Small
az: Kiçik

en: Scale with Panel height
az: Panel hündürlüyü ölçüsündə

en: Scale with Panel width
az: Panel eni ölçündə

[ctx: @title:window]
en: Select Font
az: Şrift seçimi

en: Show
az: Göstərmək

en: Hide %1
az: %1 Gizlətmək

en: Configure Input Method
az: Daxiletmə üsulu siyahısını tənzimləmək

en: Reload Config
az: Tənzimləmələri yenidən yükləmək

en: Exit Input Method
az: Daxiletmə üsulunu bağlamaq

en: Input Method Panel
az: Daxiletmə üsulu paneli
