plasma-desktop - en to az translation catalogue (45 entries)

en: General
az: Ümumi

en: Remove from Favorites
az: Seçilmişlərdən silmək

en: Add to Favorites
az: Seçilmişlərə əlavə etmək

en: On All Activities
az: Bütün İş otaqlarında

en: On the Current Activity
az: Cari İş otağında

en: Show in Favorites
az: Seçilmişlərdə göstərmək

en: Icon:
az: İkon:

[ctx: @action:button]
en: Change Application Launcher's icon
az: Tətbiq başladıcının nişanını dəyiş

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
az: %1 hazırkı nişandır. Nişanı dəyişmək menyusunu açmaq və ya standart nişana qaytarmaq üçün vurun.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
az: Nişanın adı: "%1"

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
az: Seçim…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Application Launcher
az: Tətbiq başladıcı üçün bir nişan seç

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
az: Standart nişana qaytarın

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove icon
az: Nişanı silin

[ctx: @label:textbox]
en: Text label:
az: Mətnli etiketi:

[ctx: @info:placeholder]
en: Type here to add a text label
az: Mətnli etiketi buraya yazaraqəlavə edin

[ctx: @action:button]
en: Reset menu label
az: Menyu başlığını sıfırla

[ctx: @info]
en: A text label cannot be set when the Panel is vertical.
az: Panel şaquli olduqda mətnli etiketi əlavə etmək mümkün deyil.

[ctx: General options]
en: General:
az: Əsas:

en: Always sort applications alphabetically
az: Həmişə tətbiqləri əlifba sırası ilə çeşidləmək

en: Use compact list item style
az: Yəğcam siyahı üslubundan istifadə edin

[ctx: @info:usagetip under a checkbox when Touch Mode is on]
en: Automatically disabled when in Touch Mode
az: Toxunma ekranı rejimində avtomatik söndürülsün

en: Show favorites:
az: Seçilmişləri göstərmək:

[ctx: Part of a sentence: 'Show favorites in a grid']
en: In a grid
az: Torda

[ctx: Part of a sentence: 'Show favorites in a list']
en: In a list
az: Siyahıda

en: Show other applications:
az: Başqa tətbiqləri göstərmək:

[ctx: Part of a sentence: 'Show other applications in a grid']
en: In a grid
az: Torda

[ctx: Part of a sentence: 'Show other applications in a list']
en: In a list
az: Siyahıda

en: Show buttons for:
az: Düymələri bunun üçün göstərin:

en: Power
az: El. qidalanması

en: Session
az: Sesiya

en: Power and session
az: Enerji və sessiya

en: Show action button captions
az: Fəaliyyət düyməsi başlıqlarını göstərin

en: Applications
az: Tətbiqlər

en: Places
az: Giriş Nöqtələri

[ctx: @info:status]
en: No matches
az: Uyğun gələn yoxdur

en: Open user settings
az: İstifadəçi ayarlarını açın

en: Keep Open
az: Açıq saxlayın

en: Grid with %1 rows, %2 columns
az: %1 sətirli %2 sütunli şəbəkə

en: Leave
az: Çıxış

en: More
az: Daha çox

en: Edit Applications…
az: Tətbiqər siyahısına düzəliş…

[ctx: category in Places sidebar]
en: Computer
az: Kompyuter

[ctx: category in Places sidebar]
en: History
az: Tarixçə

[ctx: category in Places sidebar]
en: Frequently Used
az: Tez-tez istifadə olunan
