plasma-desktop - en to az translation catalogue (32 entries)

en: General
az: Əsas

en: Remove from Favorites
az: Seçilmişlərdən silmək

en: Add to Favorites
az: Seçilmişlərə əlavə etmək

en: On All Activities
az: Bütün İş otaqlarında

en: On the Current Activity
az: Cari İş otağında

en: Show in Favorites
az: Seçilmişlərdə göstərmək

en: Icon:
az: İkon:

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
az: Seçim…

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Clear Icon
az: İkonu silmək

en: Show applications as:
az: Tətbiqlərin adlandırma forması:

en: Name only
az: Yalnız adı

en: Description only
az: Yalnız təsviri

en: Name (Description)
az: Ad (Təsviri)

en: Description (Name)
az: Təsviri (Adı)

en: Behavior:
az: Davranış:

en: Sort applications alphabetically
az: Tətbiqləri əlifba sırası ilə çeşidləmək

en: Flatten sub-menus to a single level
az: Alt menyuları bir səviyyədə düzmək

en: Show icons on the root level of the menu
az: Yuxarı səviyyədəki elementlərin nişanlarını göstərmək

en: Show categories:
az: Kateqoriyaları göstərmək:

en: Recent applications
az: Sonuncu tətbiqlər

en: Often used applications
az: Tez-tez istifadə olunan tətbiqlər

en: Recent files
az: Sonuncu fayllar

en: Often used files
az: Tez-tez istifadə olunan fayllar

en: Sort items in categories by:
az: Kateqoriyadakı elementlərin çeşidlənməsi:

[ctx: @item:inlistbox Sort items in categories by [Recently used | Often used]]
en: Recently used
az: Son istifadə olunanlar

[ctx: @item:inlistbox Sort items in categories by [Recently used | Ofetn used]]
en: Often used
az: Tez-tez istifadə olunanlar

en: Search:
az: Axtarış:

en: Expand search to bookmarks, files and emails
az: Əlfəcinlər, fayllar və e-poçtlar arasında axtarmaq

en: Align search results to bottom
az: Axtarış nəticələrini aşağıda yerləşdirmək

en: Searching for '%1'
az: "%1" axtarışı

en: Favorites
az: Seçilmişlər

en: Edit Applications…
az: Tətbiqər siyahısına düzəliş…
