plasma-desktop - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: On All Activities
ast: En toles actividaes

en: On the Current Activity
ast: Na actividá actual

en: Icon:
ast: Iconu:

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
ast: Escoyer…

en: Name (Description)
ast: Nome (descripción)

en: Description (Name)
ast: Descripción (nome)

en: Behavior:
ast: Comportamientu:

en: Recent applications
ast: Aplicaciones de recién

en: Recent files
ast: Ficheros de recién

[ctx: @item:inlistbox Sort items in categories by [Recently used | Often used]]
en: Recently used
ast: D'usu recién
