kunifiedpush - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: Url:
pt_BR: URL:

en: Client token:
pt_BR: Token do cliente:

en: User name:
pt_BR: Nome do usuário

en: Authenticate
pt_BR: Autenticar

en: Applications
pt_BR: Aplicativos
