krecorder - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Recorder
sk: Záznamník

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrať

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Recordings
sk: Nahrávky

en: Edit
sk: Upraviť

en: Record
sk: Nahrať

en: No recordings
sk: Žiadne nahrávky

[ctx: @action:button]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name:
sk: Názov:

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: Record Audio
sk: Nahrať zvuk

en: Save recording
sk: Uložiť nahrávku

en: Name (optional)
sk: Názov (voliteľné)
