krecorder - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Default file format
lv: Noklusējuma datnes formāts

en: Default audio codec
lv: Noklusējuma skaņas kodētājs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Play a recording, or record a new one
lv: Atskaņot ierakstu vai ierakstīt jaunu

en: Record a new recording
lv: Izveidojiet jaunu ierakstu

en: Recorder
lv: Skaņas ierakstīšanas programma

en: Player
lv: Atskaņotājs

en: Recorded on %1
lv: Ierakstīšanas laiks %1

en: Pause
lv: Pauzēt

en: Play
lv: Atskaņot

en: Stop
lv: Apturēt

en: Export to location
lv: Eksportēt uz vietu

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Recordings
lv: Ieraksti

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Record
lv: Ierakstīt

en: No recordings
lv: Nav skaņas ierakstu

en: Select a location to save recording %1
lv: Atlasiet vietu ieraksta „%1“ saglabāšanai

en: Saved recording to %1
lv: Ieraksts saglabāts „%1“

en: Delete %1
lv: „%1“ dzēšana

en: Are you sure you want to delete the recording %1?<br/>It will be <b>permanently lost</b> forever!
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst ierakstu „%1“?<br/> Tas būs <b>neatgriezeniski zudis</b>!

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Rename %1
lv: Pārdēvēt %1

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Location:
lv: Vieta:

en: Record Audio
lv: Ierakstīt skaņu

en: Continue
lv: Turpināt

en: Save Recording
lv: Saglabāt ierakstu

en: Save recording
lv: Saglabāt ierakstu

en: Save
lv: Saglabāt

en: Discard
lv: Izmest

en: Name (optional)
lv: Nosaukums (neobligāts)

en: Storage Folder:
lv: Krātuves mape:

en: General
lv: Vispārīgi

en: About
lv: Par

en: Audio Input
lv: Skaņas ievade

en: Advanced
lv: Papildu

en: Audio Codec
lv: Audio kodētājs

en: Container Format
lv: Konteinera formāts

en: Audio Quality
lv: Skaņas kvalitāte

en: Lowest
lv: Zemākā

en: Low
lv: Zema

en: Medium
lv: Vidēja

en: High
lv: Augsta

en: Highest
lv: Augstākā

en: Higher audio quality also increases file size.
lv: Augstāka kvalitāte palielina datņu izmēru.

en: Some combinations of codecs and container formats may not be compatible.
lv: Atsevišķi kodētāju un konteineru formāti var nebūt savstarpēji saderīgi.

en: © 2020-2024 KDE Community
lv: © 2020–2024 KDE kopiena
