krecorder - en to ka translation catalogue (50 entries)

en: Default file format
ka: ნაგულისხმები ფაილის ფორმატი

en: Default audio codec
ka: ნაგულისხმევი აუდიო კოდეკი

en: Settings
ka: მორგება

en: Play a recording, or record a new one
ka: დაუკარით ჩანაწერი ან ახალი ჩაიწერეთ

en: Record a new recording
ka: ახალი ჩანაწერის ჩაწერა

en: Recorder
ka: ჩამწერი

en: Player
ka: დამკვრელი

en: Recorded on %1
ka: ჩაწერილია %1-ზე

en: Pause
ka: შეჩერება

en: Play
ka: დაკვრა

en: Stop
ka: შეჩერება

en: Export to location
ka: მდებარეობაზე გატანა

en: Rename
ka: გადარქმევა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Recordings
ka: ჩანაწერები

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Record
ka: ჩაწერა

en: No recordings
ka: ჩანაწერების გარეშე

en: Select a location to save recording %1
ka: აირჩიეთ მდებარეობა %1 ჩანაწერის შესანახად

en: Saved recording to %1
ka: ჩანაწერის შენახულია %1-ზე

en: Delete %1
ka: %1-ის წაშლა

en: Are you sure you want to delete the recording %1?<br/>It will be <b>permanently lost</b> forever!
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ წაშალოთ ჩანაწერი %1? <br/>ის <b>სამუდამოდ წაიშლება</b>!

[ctx: @action:button]
en: Delete
ka: წაშლა

[ctx: @action:button]
en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Rename %1
ka: %1-ის გადარქმევა

en: Name:
ka: სახელი:

en: Location:
ka: მდებარეობა:

en: Record Audio
ka: ხმის ჩაწერა

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Save Recording
ka: ჩანაწერის შენახვა

en: Save recording
ka: ჩანაწერის შენახვა

en: Save
ka: შენახვა

en: Discard
ka: გაუქმება

en: Name (optional)
ka: სახელი (არასავალდებულო)

en: Storage Folder:
ka: საცავის საქაღალდე:

en: General
ka: ზოგადი

en: About
ka: შესახებ

en: Audio Input
ka: აუდიოს შეტანა

en: Advanced
ka: დამატებით

en: Audio Codec
ka: აუდიო კოდეკი

en: Container Format
ka: კონტეინერის ფორმატი

en: Audio Quality
ka: აუდიოს ხარისხი

en: Lowest
ka: უმდაბლესი

en: Low
ka: დაბალი

en: Medium
ka: საშუალო

en: High
ka: მაღალი

en: Highest
ka: უმაღლესი

en: Higher audio quality also increases file size.
ka: აუდიოს უფრო მაღალი ხარისხი ფაილის ზომასაც ზრდის.

en: Some combinations of codecs and container formats may not be compatible.
ka: კოდეკებისა და კონტეინერის ფორმატების ზოგიერთი კომბინაცია შეიძლება არ იყოს თავსებადი.

en: © 2020-2024 KDE Community
ka: © 2020-2024 KDE-ის საზოგადოება
