krecorder - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Pause
el: Παύση

en: Play
el: Αναπαραγωγή

en: Stop
el: Τερματισμός

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Recordings
el: Καταγραφές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Record
el: Καταγραφή

en: No recordings
el: Καμία καταγραφή

[ctx: @action:button]
en: Delete
el: Διαγραφή

[ctx: @action:button]
en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Name:
el: Όνομα:

en: Location:
el: Θέση:

en: Record Audio
el: Ηχογράφηση

en: Save Recording
el: Αποθήκευση καταγραφής

en: Save recording
el: Αποθήκευση καταγραφής

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Name (optional)
el: Όνομα (προαιρετικό)

en: Audio Input
el: Είσοδος ήχου

en: Audio Codec
el: Τύπος συμπίεσης ήχου

en: Container Format
el: Τύπος κιβωτίου πολυμέσων

en: Audio Quality
el: Ποιότητα ήχου
