spacebar - en to sl translation catalogue (89 entries)

en: New message
sl: Novo sporočilo

en: Message from %1
sl: Sporočilo od %1

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
sl[0]: %1 priloga
sl[1]: %1 prilogi
sl[2]: %1 priloge
sl[3]: %1 prilog

[ctx: @action open message in application]
en: Open
sl: Odpri

en: Spacebar background service
sl: Spacebar storitev v ozadju

en: and %1 more
sl: in %1 več

en: Details
sl: Podrobnosti

en: %1 person | %1 people
sl[0]: %1 oseba
sl[1]: %1 osebi
sl[2]: %1 osebe
sl[3]: %1 oseb

en: Add people
sl: Dodaj osebe

en: Chats
sl: Klepeti

en: New Conversation
sl: Nov pogovor

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
sl: Nastavitve

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
sl: Zbriši

en: Unable to connect to messaging daemon
sl: Ni mogoče vzpostaviti povezave z demonom za sporočanje

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
sl: Ustvari klepet

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
sl: Vi

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
sl: Slika

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
sl[0]: Naj zbrišem %1 pogovor?
sl[1]: Naj zbrišem %1 pogovora?
sl[2]: Naj zbrišem %1 pogovore?
sl[3]: Naj zbrišem %1 pogovorov?

en: This is permanent and can't be undone
sl: To je trajno in ni mogoče stornirati

en: Call
sl: Klic

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
sl: Pošiljanje sporočila na to premijsko številko SMS vas lahko dodatno finančno obremeni

en: Max attachment limit exceeded
sl: Prekoračena omejitev števila prilog

en: No MMSC configured
sl: Ni nastavljen MMSC

en: Message has expired and will be deleted
sl: Sporočilo je preteklo in bo zbrisano

en: Message will be sent as individual messages
sl: Sporočilo bo poslano kot sporočilo posameznika

en: MMS message
sl: MMS sporočilo

en: Message size: %1
sl: Velikost sporočila: %1

en: Expires: %1
sl: Preteče: %1

en: View all
sl: Poglej vse

en: %1 new message | %1 new messages
sl[0]: %1 novo sporočilo
sl[1]: %1 novi sporočili
sl[2]: %1 nova sporočila
sl[3]: %1 novih sporočil

en: Copy code
sl: Kopiraj kodo

en: Copy link
sl: Kopiraj povezavo

en: Copy text
sl: Kopiraj besedilo

en: Save attachment
sl: Shrani prilogo

en: Delete message
sl: Zbriši sporočilo

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
sl: Ponovno pošlji

en: Save
sl: Shrani

en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
sl: Odstrani

en: Write Message...
sl: Piši sporočilo...

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
sl: Pošlji sporočilo od %1...

en: Choose a file
sl: Izberi datoteko

en: Select a number
sl: Izberi število

en: Search or enter number…
sl: Išči ali vnesi številko…

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
sl: %1 izbrano

[ctx: Open chat conversation window]
en: Create
sl: Ustvari

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
sl: Ni izbranega nobenega stika

en: New Group
sl: Nova skupina

en: No contacts with phone numbers yet
sl: Še ni stikov s telefonskimi številkami

en: Open contacts app
sl: Odpri aplikacijo stikov

en: No results found
sl: Ni najdenih rezultatov

en: New Group Chat
sl: Nov skupinski klepet

en: New Chat
sl: Nov klepet

en: Back
sl: Nazaj

en: MMS Settings
sl: Nastavitve MMS

en: Multimedia messages (MMS)
sl: Večpredstavnostna sporočila (MMS)

en: Proxy
sl: Posrednik

en: Port
sl: Vrata

en: Request delivery reports
sl: Zahtevaj poročila o dostavi

en: Request read reports
sl: Zahteva sporočila o branju

en: Share delivery status
sl: Deli stanje dostave

en: Share read status
sl: Deli stanje branja

en: Auto download messages
sl: Samodejno prenesi sporočila k sebi

en: Auto download messages for existing contacts only
sl: Samodejno prenesi sporočila samo za obstoječe stike

en: Max message size (KiB)
sl: Največja velikost sporočila (KiB)

en: Max attachments
sl: Največ prilog

en: Auto create SMIL
sl: Samodejno ustvari SMIL

en: Default to group conversations
sl: Privzeto v skupinske debate

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General
sl: Splošno

en: About
sl: O programu

en: Multimedia Messages (MMS)
sl: Večpredstavnostna sporočila (MMS)

en: Restore defaults
sl: Obnovi privzete vrednosti

en: Reset
sl: Ponovno nastavi

en: Appearance
sl: Videz

en: Use custom colors for messages
sl: Uporabljaj barve po meri za sporočila

en: Incoming message color
sl: Barva vhodnega sporočila

en: Outgoing message color
sl: Barva izhodnega sporočila

en: Message font size
sl: Velikost pisave sporočila

en: Notifications
sl: Obvestila

en: Show sender name / number
sl: Prikaži ime pošiljatelja / številko

en: Show a preview of the message content
sl: Prikaži predogled vsebine sporočila

en: Show attachment previews
sl: Prikaži predogled prilog

en: Ignore tapbacks
sl: Prezri tapkanja nazaj

en: Choose a color
sl: Izberi barvo

en: SMS/MMS messaging client
sl: Odjemalec SMS/MMS sporočil

en: © 2020-2021 KDE Community
sl: © 2020-2021 Skupnost KDE

en: Spacebar SMS/MMS client
sl: Spacebar odjemalec SMS/MMS

en: Open a chat with the given phone number
sl: Odpri klepet z dano telefonsko številko
