spacebar - en to nl translation catalogue (85 entries)

en: New message
nl: Nieuw bericht

en: Message from %1
nl: Bericht van %1

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
nl[0]: %1 bijlage
nl[1]: %1 bijlagen

[ctx: @action open message in application]
en: Open
nl: Openen

en: Spacebar background service
nl: Spacebar achtergrondservice

en: and %1 more
nl: en %1 meer

en: %1 person | %1 people
nl[0]: %1 persoon
nl[1]: %1 personen

en: Add people
nl: Mensen toevoegen

en: New Conversation
nl: Nieuwe conversatie

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Unable to connect to messaging daemon
nl: Kan geen verbinding maken met de daemon voor berichten

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
nl: Een chat aanmaken

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
nl: U

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
nl: Afbeelding

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
nl[0]: Dit gesprek verwijderen?
nl[1]: %1 gesprekken verwijderen?

en: This is permanent and can't be undone
nl: Dit is permanent en kan niet ongedaan worden gemaakt

en: Call
nl: Oproep

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
nl: Naar dit betaal-SMS-nummer een bericht sturen kan kosten meebrengen

en: Max attachment limit exceeded
nl: Limiet voor maximale grootte van bijlage overschreden

en: No MMSC configured
nl: Geen MMSC geconfigureerd

en: Message has expired and will be deleted
nl: Bericht in verlopen en zal worden verwijderd

en: Message will be sent as individual messages
nl: Bericht zal verzonden worden als individuele berichten

en: MMS message
nl: MMS-bericht

en: Message size: %1
nl: Berichtgrootte: %1

en: Expires: %1
nl: Vervalt: %1

en: View all
nl: Alle bekijken

en: %1 new message | %1 new messages
nl[0]: %1 nieuw bericht
nl[1]: %1 nieuwe berichten

en: Copy code
nl: Code kopiëren

en: Copy link
nl: Koppeling kopiëren

en: Copy text
nl: Tekst kopiëren

en: Save attachment
nl: Bijlage opslaan

en: Delete message
nl: Bericht verwijderen

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Save
nl: Opslaan

en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Write Message...
nl: Bericht schrijven...

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
nl: Bericht verzenden vanaf %1...

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Select a number
nl: Een getal selecteren

en: Search or enter number…
nl: Zoek of voer nummer in…

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
nl: %1 geselecteerd

[ctx: Open chat conversation window]
en: Create
nl: Aanmaken

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
nl: Geen contactpersoon geselecteerd

en: New Group
nl: Nieuwe groep

en: No contacts with phone numbers yet
nl: Nog geen contactpersonenen met telefoonnummers

en: Open contacts app
nl: App met contactpersonen openen

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: New Group Chat
nl: Nieuwe groeps-chat

en: New Chat
nl: Nieuwe chat

en: Back
nl: Terug

en: MMS Settings
nl: MMS-instellingen

en: Multimedia messages (MMS)
nl: Multimediabericht (MMS)

en: Port
nl: Poort

en: Request delivery reports
nl: Om afleverbevestiging verzoeken

en: Request read reports
nl: Om leesbevestiging verzoeken

en: Share delivery status
nl: Afleverstatus delen

en: Share read status
nl: Leesstatus delen

en: Auto download messages
nl: Berichten automatisch downloaden

en: Auto download messages for existing contacts only
nl: Berichten automatisch downloaden, allen voor bestaande contacten

en: Max message size (KiB)
nl: Maximale berichtgrootte (KiB)

en: Max attachments
nl: Maximaal aantal bijlagen

en: Auto create SMIL
nl: Automatisch SMIL aanmaken

en: Default to group conversations
nl: Standaard naar conversaties tussen groepen

en: Settings
nl: Instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: About
nl: Info over

en: Multimedia Messages (MMS)
nl: Multimediaberichten (MMS)

en: Restore defaults
nl: Standaardwaarden herstellen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Use custom colors for messages
nl: Eigen kleuren voor berichten gebruiken

en: Incoming message color
nl: Inkomend berichtkleur

en: Outgoing message color
nl: Uitgaande berichtkleur

en: Message font size
nl: Tekengrootte van bericht

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Show sender name / number
nl: Naam / nummer van verzender tonen

en: Show a preview of the message content
nl: Een voorbeeld van de inhoud van het bericht tonen

en: Show attachment previews
nl: Voorbeelden van bijlage tonen

en: Ignore tapbacks
nl: Terugtik negeren

en: Choose a color
nl: Kies een kleur

en: SMS/MMS messaging client
nl: Client voor SMS/MMS berichten

en: © 2020-2021 KDE Community
nl: © 2020-2021 De KDE gemeenschap

en: Spacebar SMS/MMS client
nl: Client van Spacebar SMS/MMS

en: Open a chat with the given phone number
nl: Een chat met het gegeven telefoonnummer openen
