plasma_applet_devicenotifier - en to tg translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info:status Free disk space]
en: %1 free of %2
tg: %1 озод аз %2

en: Remove All
tg: Ҳамаро ҷудо кардан

en: Click to safely remove all devices
tg: Зер кунед, то ки ҳамаи дастгоҳҳо ба таври бехатар ҷудо карда шаванд

en: Most Recent Device
tg: Дастгоҳи васлшудаи охирин

en: No Devices Available
tg: Ягон дастгоҳ васл нашудааст

en: Mount
tg: Васл кардан

en: Open in File Manager
tg: Кушодан дар Мудири файлҳо

en: Eject
tg: Ҷудо кардан

en: Safely remove
tg: Ба таври бехатар ҷудо кардан
