krunner - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
sk: Rozhranie pre spúšťanie príkazov

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
sk: Použite obsah schránky ako dopyt pre KRunner

en: Start KRunner in the background, don't show it.
sk: Spustiť KRunner v pozadí, ale nezobraziť ho.

en: Replace an existing instance
sk: Nahradiť existujúcu inštanciu

en: Show only results from the given plugin
sk: Zobraziť iba výsledky z daného zásuvného modulu

en: List available plugins
sk: Zobraziť dostupné doplnky

en: The query to run, only used if -c is not provided
sk: Dotaz na spustenie sa použije, iba ak nie je zadaný -c

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
sk: Dostupné doplnky KRunner, pluginId

en: Configure
sk: Nastaviť

en: Configure KRunner Behavior
sk: Nastaviť správanie KRunner

en: Configure KRunner…
sk: Nastaviť KRunner…

en: Showing only results from %1
sk: Zobrazujú sa len výsledky z %1

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
sk: Hľadať '%1'…

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
sk: Hľadať...

en: Show Usage Help
sk: Zobraziť Pomocníka pre používanie

en: Pin
sk: Pripnúť

en: Pin Search
sk: Pripnúť hľadanie

en: Keep Open
sk: Ponechať otvorené

en: Recent Queries
sk: Nedávne dopyty

en: Remove
sk: Odstrániť
