plasma-workspace - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Configure Mouse Actions Plugin
lv: Konfigurēt peles darbību spraudni

[ctx: @info:usagetip]
en: Visit bugs.kde.org to report issues
lv: Apmeklējiet bugs.kde.org, lai ziņotu par kļūdām

[ctx: @action:button]
en: Copy Plasma Version
lv: Kopēt „Plasma“ versiju

[ctx: @action:button]
en: Report a Bug…
lv: Ziņot par kļūdu…

[ctx: @title:menu]
en: Hide Preview Banner
lv: Slēpt priekšskatījuma baneri

[ctx: @action:button Hide the preview banner until the system is restarted]
en: Hide Until Restart
lv: Slēpt līdz pārstartēšanai

[ctx: @action:button Hide the preview banner permanently]
en: Hide Permanently…
lv: Slēpt pavisam…

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to permanently hide the preview banner?<nl/><nl/>This action can only be undone by removing the line beginning with <icode>ShowDesktopPreviewBanner</icode> in the <filename>kdeglobals</filename> config file.
lv: Vai tiešām vēlaties pavisam paslēpt priekšskatījuma baneri?<nl/><nl/>Šo darbību atcelt varēsiet tikai, konfigurācijas datnē <filename>kdeglobals</filename> noņemot sākumu rindai ar <icode>ShowDesktopPreviewBanner</icode>.

[ctx: @title:window]
en: Hide Preview Banner?
lv: Vai paslēpt priekšskatījuma baneri?

en: Enter Edit Mode
lv: Ieslēgt rediģēšanas režīmu

en: Plasma Shell
lv: „Plasma“ čaula

en: Enable QML Javascript debugger
lv: Ieslēgt „QML Javascript“ atkļūdotāju

en: Do not restart plasma-shell automatically after a crash
lv: Pēc avārijas „Plasma“ čaulu automātiski nepārstartēt

en: Force loading the given shell plugin
lv: Ielādēt norādīto čaulas spraudni piespiedu kārtā

en: Replace an existing instance
lv: Aizvietot jau eksistējošu

en: Lists the available options for user feedback
lv: Lietotājam pieejamo atgriezeniskās saites opciju saraksts

en: Plasma Failed To Start
lv: „Plasma“ nepalaidās

en: Plasma is unable to start as it could not correctly use OpenGL 2 or software fallback
    Please check that your graphic drivers are set up correctly.
lv: „Plasma“ nespēja palaisties, jo nebija iespējams korekti izmantot „OpenGL 2“ vai rezerves programmatūras versiju
    Pārbaudiet, vai grafiskās kartes dzinēji ir korekti iestatīti.

[ctx: OSD informing that the system is muted, keep short]
en: Audio Muted
lv: Skaņa ir izslēgta

[ctx: OSD informing that the microphone is muted, keep short]
en: Microphone Muted
lv: Mikrofons ir izslēgts

[ctx: OSD informing that some media app is muted, eg. Amarok Muted]
en: %1 Muted
lv: %1 skaņa ir izslēgta

[ctx: touchpad was enabled, keep short]
en: Touchpad On
lv: Skārienpaliktnis ir ieslēgts

[ctx: touchpad was disabled, keep short]
en: Touchpad Off
lv: Skārienpaliknis ir izslēgts

[ctx: wireless lan was enabled, keep short]
en: Wifi On
lv: „Wifi“ ir ieslēgts

[ctx: wireless lan was disabled, keep short]
en: Wifi Off
lv: „Wifi“ ir izslēgts

[ctx: Bluetooth was enabled, keep short]
en: Bluetooth On
lv: „Bluetooth“ ir ieslēgts

[ctx: Bluetooth was disabled, keep short]
en: Bluetooth Off
lv: „Bluetooth“ ir izslēgts

[ctx: mobile internet was enabled, keep short]
en: Mobile Internet On
lv: Mobilie dati ir ieslēgti

[ctx: mobile internet was disabled, keep short]
en: Mobile Internet Off
lv: Mobilie dati ir izslēgti

[ctx: on screen keyboard was enabled because physical keyboard got unplugged, keep short]
en: On-Screen Keyboard Activated
lv: Aktivēta uz ekrāna redzama tastatūra

[ctx: on screen keyboard was disabled because physical keyboard was plugged in, keep short]
en: On-Screen Keyboard Deactivated
lv: Deaktivēta uz ekrāna redzama tastatūra

[ctx: power management was inhibited, keep short]
en: Sleep and Screen Locking Blocked
lv: Iesnaudināšana un ekrāna slēgšana ir bloķēta

[ctx: power management was uninhibited, keep short]
en: Sleep and Screen Locking Unblocked
lv: Iesnaudināšana un ekrāna slēgšana ir atbloķēta

[ctx: Power profile was changed to power save mode, keep short]
en: Power Save Mode
lv: Energotaupības režīms

[ctx: Power profile was changed to balanced mode, keep short]
en: Balanced Power Mode
lv: Līdzsvarotais jaudas režīms

[ctx: Power profile was changed to performance mode, keep short]
en: Performance Mode
lv: Jaudas režīms

en: With an NVIDIA GPU on X11, the Floating style and Adaptive opacity mode are known to cause poor window drag and resize performance. Consider using other settings.
lv: Lietojot NVIDIA grafikas karti kombinācijā ar X11, peldošais stils un adaptīvā caurspīdība reizēm rada sliktu veiktspēju, velkot logus un mainot to izmēru. Apsveriet citu iestatījumu izmantošanu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide Panel Configuration
lv: Slēpt paneļa konfigurāciju

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Panel Configuration
lv: Rādīt paneļa konfigurāciju

en: Internal Screen on %1
lv: Iekšējais ekrāns uz „%1“

[ctx: Screen manufacturer and model on connector]
en: %1 %2 on %3
lv: %1 %2 uz %3

en: Disconnected Screen %1
lv: Atvienots ekrāns %1

en: Show Desktop
lv: Parādīt darbvirsmu

en: Hide Desktop
lv: Slēpt darbvirsmu

en: Activate Application Launcher
lv: Aktivizēt programmu palaidēju

en: Show Activity Switcher
lv: Rādīt aktivitāšu pārslēdzēju

en: Stop Current Activity
lv: Pārtraukt pašreizējo aktivitāti

en: Switch to Previous Activity
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo aktivitāti

en: Switch to Next Activity
lv: Pārslēgties uz nākamo aktivitāti

en: Activate Task Manager Entry %1
lv: Aktivēt uzdevumu pārvaldnieka vienumu %1

en: Panel and Desktop Management
lv: Paneļa un darbvirsmas pārvaldība

en: Move keyboard focus between panels
lv: Tastatūras fokusu mainīt starp paneļiem

en: Add Panel
lv: Pievienot paneli

[ctx: Creates an empty containment (%1 is the containment name)]
en: Empty %1
lv: Tukšs %1

en: Software Renderer In Use
lv: Izmanto programmatūras renderētāju

[ctx: Tooltip telling user their GL drivers are broken]
en: Software Renderer In Use
lv: Izmanto programmatūras renderētāju

[ctx: Tooltip telling user their GL drivers are broken]
en: Rendering may be degraded
lv: Renderēšana var būt degradēta

en: Never show again
lv: Turpmāk nerādīt

en: Panel Count
lv: Paneļu skaits

en: Counts the panels
lv: Saskaita paneļus
