ksmserver - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Logout canceled by '%1'
lv: Izrakstīšanos atcēla „%1“

[ctx: @info:status]
en: Session is exiting
lv: Iziet no sesijas

en: $HOME not set!
lv: $HOME nav iestatīts!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
lv: $HOME mape (%1) nepastāv.

[ctx: @info]
en: No write access to $HOME directory (%1). If this is intentional, set <envar>KDE_HOME_READONLY=1</envar> in your environment.
lv: Nav rakstīšanas piekļuves $HOME mapei (%1). Ja tas tā ir ar nolūku, savā vidē iestatiet  <envar>KDE_HOME_READONLY=1</envar>.

en: No read access to $HOME directory (%1).
lv: Nav lasīšanas piekļuves $HOME mapei (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
lv: $HOME mapei (%1) nav vietas uz diska.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
lv: Rakstīšana $HOME mapē (%2) neizdevās ar kļūdu „%1“

en: No write access to '%1'.
lv: Nav „%1“ rakstīšanas piekļuves.

en: No read access to '%1'.
lv: Nav „%1“ lasīšanas piekļuves.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
lv: Pagaidu mapei (%1) nav vietas uz diska.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
lv: Rakstīšana pagaidu mapē (%2) neizdevās ar
        kļūdu „%1“

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
lv: Konstatēta instalācijas problēma,
    mēģinot palaist „Plasma“:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
lv: 
    
    „Plasma“ nevar palaist.

en: Plasma Workspace installation problem!
lv: „Plasma“ darbvirsmas instalācijas problēma!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
lv: Uzticamais „Plasma“ sesijas pārvaldnieks, kas darbojas ar standarta X11R6
    sesiju vadības protokolu (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
lv: Atjauno saglabāto lietotāja sesiju, ja tāda ir pieejama

en: Also allow remote connections
lv: Atļaut arī attālinātus savienojumus

en: Starts the session in locked mode
lv: Sesiju palaiž slēgtā režīmā

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
lv: Palaiž bez slēgšanas ekrāna atbalsta. Nepieciešams tikai tad, ja ekrāna slēgšanu nodrošina cits komponents.

[ctx: @label an unknown executable is using resources]
en: [unknown]
lv: [nezināms]

[ctx: @label notification; %1 is a list of executables]
en: Unable to manage some apps because the system's session management resources are exhausted. Here are the top three consumers of session resources:
    %1
lv: Atsevišķas programmas neizdodas pārvaldīt, jo sistēmas sesijas vadībai trūkst resursu. Šie ir trīs lielākie sistēmas resursu patērētāji:
    %1

[ctx: @label notification; %1 is an executable name]
en: Unable to restore <application>%1</application> because it is broken and has exhausted the system's session restoration resources. Please report this to the app's developers.
lv: Neizdodas atjaunot <application>%1</application> , jo tā nedarbojas un ir iztērējusi sistēmas sesijas atjaunošanas resursus. Ziņojiet par to programmas izstrādātājiem.
