plasma-workspace - en to lv translation catalogue (102 entries)

en: No fingerprint device found.
lv: Nav atrasta pirkstu nospiedumu nolasīšanas ierīce.

en: Retry scanning your finger.
lv: Skenējiet pirkstu vēlreiz.

en: Swipe too short. Try again.
lv: Pārāk īsa pārvilkšana. Mēģiniet vēlreiz.

en: Finger not centered on the reader. Try again.
lv: Pirksts nav lasītāja centrā. Mēģiniet vēlreiz.

en: Remove your finger from the reader, and try again.
lv: Noņemiet pirkstu no lasītāja un mēģiniet vēlreiz.

en: Fingerprint enrollment has failed.
lv: Pirksta nospieduma reģistrēšana neizdevās.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
lv: Šajā ierīcē vairs nav brīvas vietas. Dzēsiet citu pirkstu nospiedumus, lai turpinātu.

en: The device was disconnected.
lv: Ierīce ir atslēgta.

en: An unknown error has occurred.
lv: Nezināma kļūda

en: Change Password
lv: Mainīt paroli

en: Set Password
lv: Iestatīt paroli

en: Password
lv: Parole

en: Confirm password
lv: Apstiprināt paroli

en: Passwords must match
lv: Parolēm ir jāsakrīt

en: Change Wallet Password?
lv: Vai mainīt maciņa paroli?

[ctx: @info]
en: Now that you have changed your login password, you may also want to change the password on your default KWallet to match it.
lv: Pēc ierakstīšanās paroles maiņas, iespējams, vēlaties uz atbilstošu paroli mainīt arī noklusējuma „KWallet“ paroli.

en: What is KWallet?
lv: Kas ir „KWallet“?

en: KWallet is a password manager that stores your passwords for wireless networks and other encrypted resources. It is locked with its own password which differs from your login password. If the two passwords match, it can be unlocked at login automatically so you don't have to enter the KWallet password yourself.
lv: „KWallet“ ir paroļu pārvaldnieks, kas glabā paroles bezvadu tīkliem un citiem šifrētiem resursiem. Tas ir bloķēts ar savu paroli, kas var atšķirties no ierakstīšanās paroles. Ja abas paroles sakrīt, šis maciņš var automātiski atslēgties ierakstīšanās brīdī, tāpēc nevajadzēs atsevišķi ievadīt „KWaller“ paroli.

en: Change Wallet Password
lv: Mainīt maciņa paroli

en: Leave Unchanged
lv: Atstāt bez izmaiņām

en: Create User
lv: Izveidot lietotāju

en: Name:
lv: Vārds:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Standard
lv: Standarta

en: Administrator
lv: Administrators

en: Account type:
lv: Lietotāja konta tips:

en: Password:
lv: Parole:

en: Confirm password:
lv: Apstipriniet paroli:

en: Create
lv: Izveidot

[ctx: @title:window]
en: Select Picture Area
lv: Atlasiet attēla reģionu

[ctx: @info:status]
en: Finger enrolled
lv: Pirksts ir reģistrēts

en: Please repeatedly press your right index finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet labās rokas rādītājpirkstu uz pirkstu nospiedumu sensora.

en: Please repeatedly press your right middle finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet labās rokas vidējo pirkstu uz pirkstu nospieduma sensora.

en: Please repeatedly press your right ring finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet labās rokas zeltnesi uz pirkstu nospiedumu sensora.

en: Please repeatedly press your right little finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet labās rokas mazo pirkstiņu uz pirkstu nospiedumu sensora.

en: Please repeatedly press your right thumb on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet labās rokas īkšķi uz pirkstu nospiedumu sensora.

en: Please repeatedly press your left index finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet kreisās rokas rādītājpirkstu uz pirkstu nospiedumu sensora.

en: Please repeatedly press your left middle finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet kreisās rokas vidējo pirkstu uz pirkstu nospieduma sensora.

en: Please repeatedly press your left ring finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet kreisās rokas zeltnesi uz pirkstu nospiedumu sensora.

en: Please repeatedly press your left little finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet kreisās rokas mazo pirkstiņu uz pirkstu nospiedumu sensora.

en: Please repeatedly press your left thumb on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt uzspiediet kreisās rokas īkšķi uz pirkstu nospiedumu sensora.

en: Please repeatedly swipe your right index finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet labās rokas rādītājpirkstu pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Please repeatedly swipe your right middle finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet labās rokas vidējo pirkstu pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Please repeatedly swipe your right ring finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet labās rokas zeltnesi pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Please repeatedly swipe your right little finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet labās rokas mazo pirkstiņu pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Please repeatedly swipe your right thumb on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet labās rokas īkšķi pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Please repeatedly swipe your left index finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet kreisās rokas rādītājpirkstu pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Please repeatedly swipe your left middle finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet kreisās rokas vidējo pirkstu pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Please repeatedly swipe your left ring finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet kreisās rokas zeltnesi pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Please repeatedly swipe your left little finger on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet kreisās rokas mazo pirkstiņu pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Please repeatedly swipe your left thumb on the fingerprint sensor.
lv: Vairākkārt pārvelciet kreisās rokas īkšķi pāri pirkstu nospiedumu sensoram.

en: Configure Fingerprints
lv: Konfigurēt pirkstu nospiedumus

en: Add
lv: Pievienot

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Done
lv: Gatavs

en: Re-enroll finger
lv: Atkārtoti reģistrēt pirkstu

en: Delete fingerprint
lv: Dzēst pirkstu nospiedumu

en: No fingerprints added
lv: Nav pievienotu pirkstu nospiedumu

en: Users
lv: Lietotāji

[ctx: @action:button As in, 'add new user']
en: Add New…
lv: Pievienot jaunu…

[ctx: @action:button]
en: Add New User…
lv: Pievienot jaunu lietotāju…

[ctx: @info:usagetip]
en: Press Space to edit the user profile
lv: Spiediet atstarpes taustiņu, lai rediģēti lietotāja profilu

en: Pick a finger to enroll
lv: Izvēlieties pirkstu, kuru reģistrēt

[ctx: @title]
en: Change Avatar
lv: Mainīt attēlu

[ctx: @item:intable]
en: It's Nothing
lv: Sīkums

[ctx: @item:intable]
en: Feisty Flamingo
lv: Karstasinīgais flamingo

[ctx: @item:intable]
en: Dragon's Fruit
lv: Pitaija

[ctx: @item:intable]
en: Sweet Potato
lv: Batāte

[ctx: @item:intable]
en: Ambient Amber
lv: Apkārtesošs dzintars

[ctx: @item:intable]
en: Sparkle Sunbeam
lv: Dzirkstošais saulesstars

[ctx: @item:intable]
en: Lemon-Lime
lv: Citronu laims

[ctx: @item:intable]
en: Verdant Charm
lv: Zaļojošais šarms

[ctx: @item:intable]
en: Mellow Meadow
lv: Nobriedusi pļava

[ctx: @item:intable]
en: Tepid Teal
lv: Vēss zaļganzilais

[ctx: @item:intable]
en: Plasma Blue
lv: Plazmas zils

[ctx: @item:intable]
en: Pon Purple
lv: Poniju violets

[ctx: @item:intable]
en: Bajo Purple
lv: Zems violets

[ctx: @item:intable]
en: Burnt Charcoal
lv: Degusi ogle

[ctx: @item:intable]
en: Paper Perfection
lv: Nevainojams papīrs

[ctx: @item:intable]
en: Cafétera Brown
lv: Kafijas brūns

[ctx: @item:intable]
en: Rich Hardwood
lv: Grezna cietkoksne

[ctx: @action:button]
en: Go Back
lv: Atgriezties

[ctx: @action:button]
en: Initials
lv: Iniciāļi

[ctx: @action:button]
en: Choose File…
lv: Izvēlieties datni…

[ctx: @title]
en: Choose a picture
lv: Izvēlieties attēlu

[ctx: @option file type (mime type) for avif, bmp, gif, jp2, jpeg, jpg, pbm, pgm, png, ppm, tiff, wbmp, webp, xbm, xpm image file formats; do not translate *.avif, *.bmp, *.gif, *.jp2, *.jpeg, *.jpg, *.pbm, *.pgm, *.png, *.ppm, *.tiff, *.wbmp, *.webp, *.xbm, *.xpm]
en: Image files (All major file types) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)
lv: Attēlu datnes (visi populārākie datņu veidi) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)

[ctx: @action:button]
en: Placeholder Icon
lv: Ikonas vietturis

[ctx: @info:whatsthis]
en: User avatar placeholder icon
lv: Lietotāja profila attēla vietturis

en: Change avatar
lv: Mainīt attēlu

en: Cannot change the account type to Standard unless there is at least one other Administrator account on the system. Without one, authentication would become impossible or require the insecure use of the root password.
lv: Nav iespējams konta veidu nomainīt uz „Standarta“ kamēr sistēmā nav neviena cita „Administratora“ konta. Bez šāda konta ierakstīšanās kļūtu neiespējama vai prasītu nedrošu saknes paroles izmantošanu.

en: Email address:
lv: E-pasta adrese:

en: Delete files
lv: Dzēst datnes

en: Keep files
lv: Paturēt datnes

en: Delete User…
lv: Dzēst lietotāju…

en: Configure Fingerprint Authentication…
lv: Konfigurēt autentifikāciju ar pirkstu nospiedumu…

[ctx: @info]
en: Fingerprints can be used in place of a password when unlocking the screen and providing administrator permissions to applications and command-line programs that request them.<nl/><nl/>Logging into the system with your fingerprint is not yet supported.
lv: Pirkstu nospiedumi var tikt izmantot paroļu vietā, lai atbloķētu ekrānu un programmām sniegtu administratora atļaujas, kad tās to lūdz.<nl/><nl/>Pagaidām vēl nav atbalstīta ierakstīšanās sistēmā, izmantojot pirkstu nospiedumu.

en: Could not get permission to save user %1
lv: Neizdevās iegūt atļaujas lietotāja %1 saglabāšanai

en: There was an error while saving changes
lv: Kļūda, saglabājot izmaiņas

en: Failed to resize image: opening temp file failed
lv: Neizdevās mainīt attēla izmēru: kļūda, atverot pagaidu datni

en: Failed to resize image: writing to temp file failed
lv: Neizdevās mainīt attēla izmēru: kļūda, rakstot pagaidu datnē

en: Your Account
lv: Tavs konts

en: Other Accounts
lv: Pārējie konti
