ksmserver - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Logout canceled by '%1'
et: '%1' katkestas väljalogimise

en: $HOME not set!
et: $HOME pole määratud!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
et: $HOME kataloogi (%1) ei ole olemas.

en: No read access to $HOME directory (%1).
et: $HOME kataloogis (%1) puudub lugemisõigus.

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
et: $HOME kataloogis (%1) on ruum otsa lõppenud.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
et: Kirjutamine $HOME kataloogi (%2) lõppes veaga '%1'

en: No write access to '%1'.
et: Kataloogis "%1" puudub kirjutamisõigus.

en: No read access to '%1'.
et: Kataloogis "%1" puudub lugemisõigus.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
et: Ajutises kataloogis (%1) on ruum otsa lõppenud.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
et: Kirjutamine ajutisse kataloogi (%2)
        lõppes veaga '%1'

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
et: Plasma käivitamise ajal tuvastati
    järgmine paigaldusprobleem:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
et: 
    
    Plasma käivitamine ei õnnestunud.

en: Plasma Workspace installation problem!
et: Plasma töötsooni paigalduse probleem!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
et: Töökindel Plasma seansihaldur, mis suhtleb standardse X11R6 
    seansihalduse protokolli (XSMP) abil.

en: Restores the saved user session if available
et: Võimaluse korral taastab eelmise seansi

en: Also allow remote connections
et: Lubatud on ka kaugühendused

en: Starts the session in locked mode
et: Seansi käivitamine lukustatud režiimis

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
et: Käivitamine lukustusekraani toetuseta. Vajalik ainult siis, kui mõni muu komponent pakub lukustusekraani.
