plasma-desktop - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Change Password
et: Parooli muutmine

en: Set Password
et: Määra parool

en: Password
et: Parool

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: Passwords must match
et: Paroolid peavad kattuma

en: Create User
et: Kasutaja loomine

en: Name:
et: Nimi:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Standard
et: Tavaline

en: Administrator
et: Administraator

en: Account type:
et: Konto tüüp:

en: Password:
et: Parool:

en: Confirm password:
et: Parooli kinnitus:

en: Create
et: Loo

en: Email address:
et: E-posti aadress:

en: Delete files
et: Kustuta failid

en: Keep files
et: Jäta failid alles

en: Could not get permission to save user %1
et: Kasutajakonto %1 salvestamiseks ei saadud luba

en: There was an error while saving changes
et: Muudatuste salvestamisel ilmnes viga

en: Your Account
et: Sinu konto

en: Other Accounts
et: Teised kontod
