krunner - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
cs: Rozhraní pro spouštění programů

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
cs: Použít obsah schránky jako dotaz pro KRunner

en: Start KRunner in the background, don't show it.
cs: Spouštět KRunner na pozadí a neukazovat ho.

en: Replace an existing instance
cs: Nahradit existující instanci

en: Show only results from the given plugin
cs: Zobrazit pouze výsledky daného modulu

en: List available plugins
cs: Vypsat dostupné moduly

en: The query to run, only used if -c is not provided
cs: Dotaz, který má být spuštěn. Použito pouze pokud není poskytnut -c

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
cs: Dostupné moduly KRunneru, pluginId

en: Configure
cs: Nastavit

en: Configure KRunner Behavior
cs: Nastavit chování KRunneru

en: Configure KRunner…
cs: Nastavit KRunner…

en: Showing only results from %1
cs: Zobrazuji výsledky pouze pro %1

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
cs: Hledat '%1'…

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
cs: Hledat…

en: Show Usage Help
cs: Zobrazit nápovědu použití

en: Pin
cs: Připnout

en: Pin Search
cs: Připnout vyhledávání

en: Keep Open
cs: Ponechat otevřené

en: Recent Queries
cs: Nedávné dotazy

en: Remove
cs: Odstranit
