plasma-workspace - en to bg translation catalogue (64 entries)

[ctx: Placeholder is the battery number]
en: Battery %1
bg: Батерия %1%

en: Battery
bg: Батерия

[ctx: Agenda listview section title]
en: Holidays
bg: Почивни дни

[ctx: Agenda listview section title]
en: Events
bg: Събития

[ctx: Agenda listview section title]
en: Todo
bg: Задачи

[ctx: Means 'Other calendar items']
en: Other
bg: Други

en: %1 event | %1 events
bg[0]: %1 събитие
bg[1]: %1 събития

en: No events
bg: Няма събития

en: Days
bg: Дни

en: Months
bg: Месеци

en: Years
bg: Години

en: Previous Month
bg: Предишен месец

en: Previous Year
bg: Предходна година

en: Previous Decade
bg: Предишно десетилетие

[ctx: Reset calendar to today]
en: Today
bg: Днес

en: Reset calendar to today
bg: Нулиране календара до днешната дата

en: Next Month
bg: Следващ месец

en: Next Year
bg: Следваща година

en: Next Decade
bg: Следващо десетилетие

en: Keep Open
bg: Задържане отворен

en: Configure…
bg: Конфигуриране…

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daemon)
en: Screen lock enabled
bg: Заключването на екрана е активирано

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daemon)
en: Sets whether the screen will be locked after the specified time.
bg: Задава дали екранът да се заключва след определеното време.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daemon)
en: Screen saver timeout
bg: Време за изчакване на скрийнсейвъра

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daemon)
en: Sets the minutes after which the screen is locked.
bg: Задава минутите, след които екранът се заключва.

en: New Session
bg: Нова сесия

en: Filters
bg: Филтри

en: This Widget was written for an unknown older version of Plasma and is not compatible with Plasma %1. Please contact the widget's author for an updated version.
bg: Този уиджет е написан за неизвестна по-стара версия на Plasma и не е съвместим с Plasma %1. Моля, свържете се с автора на уиджета за по-актуализирана версия.

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with Plasma %2. Please contact the widget's author for an updated version.
bg: Този уиджет е написан за Plasma %1 и не е съвместим с Plasma %2. Моля, свържете се с автора на уиджета за по-актуализирана версия.

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with Plasma %2. Please update Plasma in order to use the widget.
bg: Този уиджет е написан за Plasma %1 и не е съвместим с Plasma %2. Моля, актуализирайте Plasma, за да можете да го използвате.

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with the latest version of Plasma. Please update Plasma in order to use the widget.
bg: Този уиджет е написан за Plasma %1 и не е съвместим с последната версия на Plasma . Моля, актуализирайте Plasma, за да можете да го използвате.

[ctx: applet category]
en: Accessibility
bg: Достъпност

[ctx: applet category]
en: Application Launchers
bg: Стартер на приложения

[ctx: applet category]
en: Astronomy
bg: Астрономия

[ctx: applet category]
en: Date and Time
bg: Дата и час

[ctx: applet category]
en: Development Tools
bg: Инструменти за разработка

[ctx: applet category]
en: Education
bg: Образование

[ctx: applet category]
en: Environment and Weather
bg: Околна среда и Метеорологична прогноза

[ctx: applet category]
en: Examples
bg: Примери

[ctx: applet category]
en: File System
bg: Файлова система

[ctx: applet category]
en: Fun and Games
bg: Забавление и игри

[ctx: applet category]
en: Graphics
bg: Графика

[ctx: applet category]
en: Language
bg: Език

[ctx: applet category]
en: Mapping
bg: Маркиране

[ctx: applet category]
en: Miscellaneous
bg: Разни

[ctx: applet category]
en: Multimedia
bg: Мултимедия

[ctx: applet category]
en: Online Services
bg: Онлайн услуги

[ctx: applet category]
en: Productivity
bg: Производителност

[ctx: applet category]
en: System Information
bg: Системна информация

[ctx: applet category]
en: Utilities
bg: Помощни програми

[ctx: applet category]
en: Windows and Tasks
bg: Прозорци и задачи

[ctx: applet category]
en: Clipboard
bg: Клипборд

[ctx: applet category]
en: Tasks
bg: Задачи

en: All Widgets
bg: Всички уиджети

en: Running
bg: Стартирани

[ctx: @item:inmenu used in the widget filter. Filter widgets that can be un-installed from the system, which are usually installed by the user to a local place.]
en: Uninstallable
bg: Възможно деинсталиране

[ctx: @item:inmenu used in the widget filter. Filter widgets that can were recently installed.]
en: Recently installed
bg: Наскоро инсталирани

en: Categories:
bg: Категории:

en: Download New Plasma Widgets
bg: Изтегляне на нови уиджети на Plasma

en: Install Widget From Local File…
bg: Инсталиране на уиджет от локален файл…

[ctx: @title:window]
en: Get New Widgets
bg: Изтегляне на нови уиджети

en: Select Plasmoid File
bg: Избиране на файл на плазмоид

[ctx: %1 is the name of an applet, %2 is an error message]
en: Installing the package %1 failed: %2.
bg: Инсталирането на пакета %1 е неуспешно: %2.

en: Installation Failure
bg: Неуспех при инсталиране
