plasma-workspace - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
bg: Създаването на папка с приставки за икони „%1“ е неуспешно

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
bg: Копирането на работния файл на приставка за икони от „%1“ в „%2“ е неуспешно

en: Open Containing Folder
bg: Отваряне на съдържащата папка

en: Properties for %1
bg: Свойства за %1

en: Properties
bg: Свойства
