plasma-dialer - en to ca@valencia translation catalogue (50 entries)

en: Phone
ca@valencia: Telèfon

en: Plasma phone dialer
ca@valencia: Marcador de telèfon de Plasma

en: © 2015-2022 KDE Community
ca@valencia: © 2015-2022 Comunitat KDE

en: Swipe to accept
ca@valencia: Llisca per a acceptar

en: Active call list
ca@valencia: Llista de tocades actives

en: Incoming...
ca@valencia: Tocada entrant…

en: Calling...
ca@valencia: S'està tocant…

en: Keypad
ca@valencia: Teclat numèric

en: Speaker
ca@valencia: Altaveu

en: Mute
ca@valencia: Silencia

en: View
ca@valencia: Visualitza

en: History
ca@valencia: Historial

en: Contacts
ca@valencia: Contactes

en: Dialer
ca@valencia: Marcador

en: Settings
ca@valencia: Configuració

en: Quit
ca@valencia: Ix

en: No contacts have a phone number set
ca@valencia: Cap contacte té definit un número de telèfon

en: Select number to call
ca@valencia: Seleccioneu el número al que s'ha de tocar

en: Telephony daemons are not responding
ca@valencia: Els dominis de telefonia no responen

en: Modem devices are not found
ca@valencia: No s'ha trobat cap dispositiu de mòdem

en: Voicemail number couldn't be found
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el número de la bústia de veu

en: Duration: %1
ca@valencia: Duració: %1

en: Call History
ca@valencia: Historial de tocades

en: Clear history
ca@valencia: Neteja l'historial

en: No recent calls
ca@valencia: No hi ha cap tocada recent

en: No IMEIs found
ca@valencia: No s'ha trobat cap IMEI

en: Adaptive Call Blocking
ca@valencia: Bloqueig adaptatiu de tocades

en: Ignore calls from unknown numbers
ca@valencia: Ignora les tocades des de números desconeguts

en: When a call is an incoming from an unknown number
ca@valencia: Quan és una tocada entrant d'un número desconegut

en: Immediately hang up
ca@valencia: Penja immediatament

en: Ring without notification
ca@valencia: Tocada sense notificació

en: Ring with silent notification
ca@valencia: Tocada amb notificació silenciosa

en: Allowed exceptions
ca@valencia: Excepcions permeses

en: Anonymous numbers
ca@valencia: Números anònims

en: Existing outgoing call to number
ca@valencia: Tocada eixint existent al número

en: Callback within
ca@valencia: Tocada de retorn en

en: minutes
ca@valencia: minuts

en: Allowed phone number exceptions
ca@valencia: Excepcions permeses de números de telèfon

en: Add new pattern
ca@valencia: Afig un patró nou

en: About
ca@valencia: Quant a

en: Adaptive call blocking
ca@valencia: Bloqueig adaptatiu de tocades

en: Incoming call screen appearance
ca@valencia: Aparença de la pantalla de tocada entrant

en: Buttons
ca@valencia: Botons

en: Symmetric Swipe
ca@valencia: Lliscament simètric

en: Asymmetric Swipe
ca@valencia: Lliscament asimètric

en: USSD Error
ca@valencia: S'ha produït un error d'USSD

en: USSD Message
ca@valencia: Missatge USSD

en: Write response...
ca@valencia: Escriu una resposta…

en: Send
ca@valencia: Envia

en: Cancel USSD session
ca@valencia: Cancel·la la sessió USSD
